X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuďż˝ forum poleďż˝ artykuďż˝ znajomemu A A A

Ubezpieczenie NNW – bezpieczeństwo i motywacja dla pracowników

 Lepsze warunki OC dla doradców podatkowych
Czy wiesz o czym myślą Twoi pracownicy? Jeśli tak, to powinieneś wykupić dla nich grupowe ubezpieczenie NNW. Dzięki temu będą pracować wydajniej, a praca będzie sprawiać im przyjemność. Po prostu będą wiedzieć, że dbasz o przyszłość ich samych oraz ich rodzin.

Grupowe ubezpieczenie NNW pracowników jest w zasadzie podobne do indywidualnego ubezpieczenia NNW. Aby je wykupić trzeba spełnić pewne warunki. Nie jest to jednak trudne. Często wystarczy grupa 5 pracowników, aby firma ubezpieczeniowa wydała odpowiednią polisę. Ubezpieczenia NNW oferuje większość działających w Polsce ubezpieczycieli. Jest więc w czym wybierać i nie jest się skazanym na jeden wariant ubezpieczenia.

PORÓWNAJ OFERTY NNW!

Na czym polega grupowe ubezpieczenie NNW?

Przedmiotem ubezpieczenia są następstwa nieszczęśliwych wypadków, polegające na uszkodzeniu ciała lub rozstroju zdrowia, powodujące stały uszczerbek na zdrowiu albo śmierć ubezpieczonego. Objęcie ubezpieczeniem pracowników wiąże się często z pewnymi uprawnieniami dla ich rodzin. Członkom rodziny przysługuje świadczenie na wypadek śmierci ubezpieczonego.

Zazwyczaj umowa ubezpieczenia grupowego musi być zawarta w takim samym wariancie i zakresie dla każdego ubezpieczonego. Firmy ubezpieczeniowe często wskazują minimalną liczbę pracowników potrzebnych do zawarcia umowy. Jest ona podawana liczebnie lub jako procent ogólnej liczby zatrudnionych.

W ogólnych warunkach umów (OWU) ubezpieczyciele często podkreślają, że ochroną są objęte wypadki mające miejsce na terenie RP i poza granicami kraju. Może się jednak  zdarzyć, że pewne świadczenia będą wypłacane tylko za wypadki powstałe na terytorium RP.

Zobacz tak�e
« powrďż˝t do dziaďż˝u: Poradniki
« zapisz siďż˝ na Newsletter
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Business interruption - ubezpieczenie gwarantujące firmie zwrot utraconych ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składką ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę. Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty daję Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawdź ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.