X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuł forum poleć artykuł znajomemu A A A

Nowe możliwości przy zawieraniu ubezpieczeń podróżnych w Generali Direct

2009-07-06 11:22 poniedziałek
Na początku lipca br. Generali Direct wprowadza zmiany w ofercie ubezpieczeń podróżnych dla klientów indywidualnych i grupowych. Od tej chwili wykupując za pośrednictwem strony internetowej www.generalidirect.pl polisę turystyczną na wyjazd zagraniczny, można skorzystać z nowych opcji, które pozwalają w indywidualny sposób kreować zakres ubezpieczenia.

W ramach oferty Towarzystwo proponuje klientom bardzo szeroki zakres ochrony, dostępny w formie 3 gotowych pakietów (srebrny, złoty, platynowy) lub też w wariancie „na życzenie", który umożliwia klientowi indywidualny wybór dowolnej liczby ryzyk z oferowanej gamy, w tym m.in. ubezpieczenie kosztów leczenia, usług assistance, OC w życiu prywatnym, NNW. W zależności od opcji można objąć ochroną terytorium państw europejskich lub wszystkich krajów świata.
 
Nowa oferta ubezpieczenia podróży zagranicznych w Generali Direct charakteryzuje się bardzo korzystnymi rozwiązaniami dla klientów. Oprócz gotowych pakietów assistance, istnieje możliwość indywidualnego wyboru ryzyk, jak np. ubezpieczenie kosztów leczenia, NNW, bagażu podróżnego, sprzętu sportowego, OC w życiu prywatnym za szkody na osobie i na rzeczy.

Ubezpieczenie kosztów leczenia i usług assistance zapewnia zwrot kosztów leczenia w związku z nagłym zachorowaniem lub nieszczęśliwym wypadkiem w zakresie niezbędnym do powrotu lub transportu do kraju zamieszkania, a także: badania i zabiegi ambulatoryjne zlecone przez lekarza, konsultacje lekarskie, dojazd lekarza do miejsca zakwaterowania, transport z miejsca wypadku, pobyt w szpitalu, honoraria lekarskie, opiekę nad kobietą w ciąży oraz matką i dzieckiem itp.

Generali przygotowało dla klientów 3 Pakiety ubezpieczeń turystycznych: srebrny, złoty, platynowy.
 
Więcej o Pakietach na stronach http://www.generalidirect.pl/ubezpieczenia-turystyczne

Ważnym elementem oferty Generali jest ubezpieczenie bagażu podróżnego oraz sprzętu sportowego. W pierwszym przypadku klient ma możliwość objęcia ubezpieczeniem nie tylko utraty bagażu tradycyjnego (torby, walizki, plecaka itp. - do 100% wartości sumy ubezpieczenia), ale również - na wypadek rabunku - także przenośnego sprzętu elektronicznego (jak telefon, sprzęt fotograficzny, komputerowy, kamery video itp. - do 50% sumy ubezpieczenia).

Z myślą o klientach preferujących aktywne formy wypoczynku Generali zapewnia także możliwość objęcia ubezpieczeniem sprzętu sportowego, w tym: roweru, sprzętu do nurkowania, deski surfingowej lub snow-boardowej oraz nart. Za dodatkową składką istnieje też możliwość objęcia ochroną ryzyk związanych m.in. z:

    * amatorskim uprawianiem sportów,

    * wykonywaniem pracy o wysokim stopniu ryzyka.

- „Przed nami okres planowania wakacyjnych urlopów i wyjazdów zagranicznych w gronie rodziny i przyjaciół. Udając się na wypoczynek warto wcześniej pomyśleć o polisie turystycznej gwarantującej ochronę podczas urlopu. Zanim wyruszymy w świat w poszukiwaniu chwil wytchnienia od codziennych obowiązków i zawodowego zgiełku, zastanówmy się nad wyborem takiego zakresu ochrony, który będzie odpowiadał formie spędzania przez nas wolnego czasu. Nowa oferta Generali jest skierowana do Klientów, którzy chcą indywidualnie decydować o zakresie ubezpieczenia oraz w krótkim czasie, bez zbędnych formalności wykupić polisę po krótkiej wizycie na stronie internetowej bądź rozmowie telefonicznej z naszym konsultantem" - mówi Michał Kolasa, Dyrektor Departamentu Sprzedaży Bezpośredniej w Grupie Generali.

Źródło: Grupa Generali
AD
« powrót do działu: Wiadomości
« zapisz się na Newsletter
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Wady wrodzone - powstałe podczas rozwoju płodowego wady ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.