X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuł forum poleć artykuł znajomemu A A A

Nowy fundusz kapitałowy UniMax Zagranica

2008-12-05 10:03 piątek
Z początkiem grudnia tego roku oferta ubezpieczeniowych funduszy kapitałowych w HDI-Gerling Życie TU SA została poszerzona o UFK UniMax Zagranica oferowany przez TFI Union Investment.

Nowy fundusz jest koszykiem funduszy zagranicznych oferowanych w ramach grupy Union Investment. Fundusz UniMax Zagranica uzupełnia jednocześnie ofertę funduszy w produktach ubezpieczeniowych ze składką regularną (GOLDEN.Profit, KASKADA, Mega Plan, Mega Profit, MULTIASPECT.Profit, Rzeka i Mega Posag) oraz ze składką jednorazową (Mega Inwestycja oraz MULTIASPECT.Invest).

UniMax Zagranica to subfundusz funduszy, w którym do 100% aktywów lokowanych jest w tytuły uczestnictwa akcyjnych funduszy zagranicznych oraz subfunduszy wyodrębnionych w ramach tych funduszy z Grupy Union Investment inwestujących m.in. w Azji, Europie, USA oraz na światowych rynkach wschodzących: w Brazylii, RPA, Meksyku, Rosji czy w Indiach, a także w jednostki uczestnictwa innych funduszy inwestycyjnych otwartych mających siedzibę na terytorium Polski. Fundusz inwestycyjny UniFundusze FIO subfundusz UniMaxZagranica, który działa na rynku od ponad trzech miesięcy powstał z przekształcenia funduszu UniFundusze FIO subfundusz UniMaxDłużne. Fundusz po otrzymaniu zgody na zmianę polityki inwestycyjnej od 2 września br. rozpoczął działalność pod nazwą UniFundusze FIO subfundusz UniMaxZagranica. Od początku swej działalności wypracował stopę zwrotu na poziomie -30,8%. W samym listopadzie jego jednostka rozrachunkowa straciła na wartości -6,5%, a w październiku -22,7%.

Źródło: Analizy Online

JT
« powrót do działu: Wiadomości
« zapisz się na Newsletter
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.