X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuł forum poleć artykuł znajomemu A A A

Ogólnopolskie Spotkania Podróżników, Żeglarzy i Alpinistów

2009-03-19 10:12 czwartek

Europejskie (Europäische Reiseversicherung AG Oddział w Polsce) są głównym sponsorem rozpoczynających się 20 marca br. w Gdyni 11. Ogólnopolskich Spotkań Podróżników i Alpinistów oraz 10. edycji Nagrody Kolosy.

Tegoroczne święto polskich podróżników, które potrwa od 20 do 22 marca br. zapowiada się imponująco: 60 prelegentów, kilkadziesiąt prezentacji największych i najciekawszych dokonań podróżniczych ubiegłego roku i nowa, dużo większa niż w poprzednich latach przestrzeń spotkań, czyli niedawno oddana do użytku Hala Widowiskowo-Sportowa „Gdynia”.

– Ogólnopolskie Spotkania Podróżników, Żeglarzy i Alpinistów oraz Kolosy cieszą się zasłużoną renomą i ogromnym zainteresowaniem miłośników podróżowania. Prelekcje i towarzyszące im wystawy to fantastyczne źródło wiedzy o odległych miejscach, kulturze i relacjach międzyludzkich. To również możliwość osobistego spotkania z bohaterami spektakularnych wypraw i duże prawdopodobieństwo połknięcia podróżniczego bakcyla, a także okazja, by dowiedzieć się jak zapewnić bezpieczeństwo uczestnikom wyprawy. Dlatego Europejskie, które są towarzystwem ubezpieczeniowym specjalizującym się w ubezpieczeniach podróży, zdecydowały się na sponsorowanie i udział w tym wydarzeniu. Warto wspierać tak cenne inicjatywy – mówi Beata Kalitowska, dyrektor Europejskich (Europäische Reiseversicherung AG Oddział w Polsce).

Organizatorami OSPŻiA oraz Kolosów są: Miasto Gdynia oraz Małopolska Agencja Rozwoju Turystyki z Krakowa. Szczegółowy program znajduje się na www.kolosy.pl i www.gdynia.pl. Wstęp na imprezę jest bezpłatny. 


Dodatkowych informacji udziela:
Beata Kalitowska, dyrektor Oddziału w Polsce
tel.: +48 58 324 88 50
e-mail: beata.kalitowska@europejskie.pl


Europäische Reiseversicherung AG specjalizuje się w ubezpieczeniach podróży dla klientów instytucjonalnych i indywidualnych. Jego główna siedziba zlokalizowana jest w Monachium. Ubezpieczyciel reprezentowany jest poprzez spółki własne i stowarzyszone oraz oddziały w 19 krajach europejskich. Firma należy do Grupy ERGO – jednej z największych grup ubezpieczeniowych w Europie, obecnej w ponad 30 krajach na całym świecie.
Europejskie – polski oddział Europäische Reiseversicherung AG – mieści się w Gdańsku. Powstał w grudniu 2004 roku. Wśród firm, z którymi współpracuje, są między innymi renomowani organizatorzy imprez turystycznych: TUI, Scan Holiday, Itaka, Alfa Star, Ecco Holiday, Triada, Sky Club, TERRA MARE, Sun&Fun Holidays, Selectours&Telemac, Wezyr Holidays Service i Exim Tours.


Europejskie,  19 marca, 2009 r.
 

« powrót do działu: Wiadomości
« zapisz się na Newsletter
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
NNW - polisa stosowana jako odrębna umowa ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.