X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Firma

MetLife Amplico Oddział w Tarnowie

poszukuje pracownika na stanowisko:
Doradca, konsultant, kierownik zespołu
Szczegóły:
Miejsce pracy: małopolskie
Ofertę dodano: 2011-03-04
Numer ogłoszenia: 102
Zakres obowiązków:
* sprzedaż bogatej oferty ubezpieczeń życiowych, wypadkowych, a także OFE
* pozyskiwanie nowych klientów
* realizacja planów sprzedażowych
* analiza potrzeb klientów
* raportowanie
Wymagania:
* minimum średniego wykształcenia
* zaangażowania i konsekwencji w działaniu
* otwartości na ludzi i chęci do budowania długotrwałych relacji z klientami
* komunikatywność i umiejętności słuchania ludzi będzie Twoim atutem
* wiek minimum 25 lat

Chęć podnoszenia Twoich kwalifikacji i apetyt na życie to klucz do Twoich przyszłych sukcesów z nami.

Zatrudniamy wyjątkowe osoby
Słuchamy naszych pracowników i poznajemy ich potrzeby
Wspieramy ich w dążeniach
Tworzymy zespół profesjonalistów


Warunki zatrudnienia:
Umowa agencyjna oraz własna działalność gospodarcza
Gdzie wysłać zgłoszenie:
rekrutacja1010@wp.pl
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.