X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
  1. Wypełniasz formularz online
  2. Otrzymujesz gotowe oferty
  3. Wybierasz najlepszą ofertę
  4. Spotykasz się z agentem
  5. Podpisujesz dokumenty
PORÓWNAJ!
Fundusz Wart. 1mies.
[%]
Polsat OFE 31.95 0.3
AXA OFE 29.60 0.3
PKO BP Bankowy OFE 28.75 0.3
Generali OFE 30.94 0.2
Warta OFE 30.13 0.1
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie

Pytania Czytelników

5 pytań o assistance medyczne

2014-09-22 15:22 poniedziałek
5 pytań o assistance medyczneO nowym pakiecie medycznym AXA assistance opowiada Marzena Bandurewicz, Dyrektor Sprzedaży w AXA Assistance.
Czytaj więcej »
Pytanie Czytelnika: Myślę o zakupie ubezpieczenia na życie i proszę o odpowiedź na następujące pytanie: Co oznacza indeksacja składki?
Czytaj więcej »
Pytanie czytelnika: Czym jest doubezpieczenie, czy trzeba się doubezpieczyć po każdej szkodzie?
Czytaj więcej »
Pytanie Klienta: Chcę ubezpieczyć siebie i swoją rodzinę, ale nie wiem jakie polisy mam do wyboru, co najlepiej kupić, co taka polisa mi da, nad czym ...
Czytaj więcej »
Doszło do szkody. Jakie są moje obowiązki jako ubezpieczonego związane bezpośrednio z wystąpieniem szkody?
Czytaj więcej »
Pytanie Czytelnika: Jakie są konsekwencje wykupu ubezpieczenia na życie?
Czytaj więcej »
Pragnę zabezpieczyć finansowo moje dziecko i chcę wykupić dla niego ubezpieczenie posagowe. Słyszałam jednak, że wypłaty są na bardzo niskim poziomie. Czy to prawda?
Czytaj więcej »
Czy należy ubezpieczać koszty leczenia, planując wyjazd na terytorium Europy? Jak to wygląda na terytoriach państw pozaeuropejskich?
Czytaj więcej »
Niedawno zmarła moja teściowa. Mam wykupione ubezpieczenie grupowe w pracy, czy otrzymam jakieś świadczenie z tego ubezpieczenia?
Czytaj więcej »
<1> | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | ostatnia
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składką ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę. Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty daję Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawdź ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.