X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuł forum poleć artykuł znajomemu A A A

PZU rozdaje zniżki na polisy właścicielom akcji

2010-04-09 08:50 piątek
Największy polski ubezpieczyciel przygotował specjalną promocję dla właścicieli akcji PZU. Ten zabieg ma na celu przyciągnięcie jak największej liczby indywidualnych inwestorów. Na co mogą oni liczyć? Każdy dostanie do 100 złotych jednorazowej zniżki na dowolne ubezpieczenie.

Jak dowiedziała się „Gazeta Wyborcza”, „Zniżki na polisy będą kwotowe, prawdopodobnie ok. 50-100 zł, dla każdego, kto kupi akcje PZU. Wystarczy przyjść do agenta i pokazać papier z biura maklerskiego, że jest się właścicielem akcji”. Ta zachęta nie obciąży ani skarb państwa, ani holenderskie Eureko, ponieważ zapłaci za nią jedynie PZU.

Rzecznik prasowy konkurencyjnej firmy wypowiada się na ten temat dosyć krytycznie – „W sytuacji, gdy ubezpieczyciele przez wojnę cenową na rynku stracili w 2009 r. ponad miliard złotych, dawanie klientom kolejnych upustów to droga donikąd. Zwłaszcza, że inwestor kupuje akcje po to, żeby zarobić, a nie dostać zniżkę. A jaki zysk będzie miała firma, która prowadzi tak lekkomyślną politykę cenową?

Źródło: Gazeta Wyborcza

OZ


 

« powrót do działu: Wiadomości
« zapisz się na Newsletter
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.