X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuł forum poleć artykuł znajomemu A A A

Razem z pakietem ubezpieczeń BENEFIA TU S.A. VIG otrzymasz assistance

2009-09-16 08:55 środa
Klienci decydujący się na zakup ubezpieczenia mienia prywatnego, OC w życiu prywatnym lub następstw nieszczęśliwych wypadków w BENEFIA TU S.A. VIG posiadają w pakiecie również assistance domowy i medyczny oraz usługi concierge Europ Assistance Polska.

Od 1. września 2009 r. klienci, którzy zakupią ubezpieczenie w BENEFIA TU S.A. VIG będą mogli skorzystać z szerokiego zakresu świadczeń medycznych oferowanych przez Europ Assistance Polska Sp. z o.o. W przypadku uszkodzenia ciała lub rozstroju zdrowia w wyniku nagłego zachorowania lub nieszczęśliwego wypadku, ubezpieczeni w BENEFIA TU S.A. VIG mogą za pomocą jednego telefonu otrzymać pomoc w postaci domowej wizyty lekarza lub pielęgniarki, dostawy leków i sprzętu rehabilitacyjnego, organizacji wizyty u lekarza specjalisty lub organizacji procesu rehabilitacyjnego. Co więcej, zakres świadczeń obejmuje również, w sytuacji hospitalizacji ubezpieczonego, opiekę nad jego dziećmi, zwierzętami domowymi, osobami starszymi i niesamodzielnymi.

Assistance domowy to kolejna wartość, jaką uzyskują klienci ubezpieczeni w BENEFIA TU S.A. VIG Pakiet gwarantuje pomoc ubezpieczonemu w przypadku zdarzenia losowego (pożar, powódź, zalanie itp.), aktów wandalizmu bądź też awarii sprzętu RTV/AGD/PC. Ubezpieczony może wówczas liczyć na interwencję specjalisty, dozór, transport lub przechowanie mienia, a nawet, w sytuacji pozbawienia warunków bytowych, transport ubezpieczonego i członków jego rodziny oraz zakwaterowanie w hotelu. Assistance domowy oznacza również całodobowy dostęp do infolinii, gdzie uzyskać można informację na temat sieci usługodawców (hydraulików, ślusarzy, dekarzy, szklarzy i in.).

Kolejną usługą, jaką zapewnia Europ Assistance Polska Sp. z o.o. klientom BENEFIA TU S.A. VIG jest concierge, obejmujący między innymi takie świadczenia jak organizacja przyjęć, uroczystości okolicznościowych, różnych rodzajów rezerwacji czy wynajmu. Klient za pomocą jednego telefonu i określenia własnych oczekiwań może liczyć na zorganizowanie stolika w restauracji, biletów do teatru bądź kina, wynajmu samochodu czy sali na przyjęcie okolicznościowe, organizację i dostawę zakupów, organizację pomocy domowej, podróży lub czasu wolnego. Korzystający z usługi concierge mogą zarezerwować również wizytę u stylisty, wizażysty czy fryzjera, a dla bardziej wymagających klientów Europ Assistance Polska Sp. z o.o. jest gotowa również zarezerwować prywatny samolot.

źródło: Inormacja prasowa Europ Assistance Polska z 15.09.09
« powrót do działu: Wiadomości
« zapisz się na Newsletter
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.