X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum

KRUS - Ubezpieczenia społeczne

Od jutra wchodzi w życie nowelizacja ustawy o KRUSOd jutra zmienią się składki na KRUS. 1 października wchodzi w życie nowelizacja ustawy o KRUS. Składki będą teraz płacone co miesiąc, a nie kwartalnie, jak ...
Czytaj więcej »
W piątek została w Sejmie przyjęta nowelizacja ustawy o ubezpieczeniu społecznym rolników. W nowych przepisach zostało wprowadzone różnicowanie przepisów zależnie od wielkości posiadanego gospodarstwa... ...
Czytaj więcej »
Odbyło się posiedzenie Prezydium Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi w którym udział wzięli przedstawiciele Polskiej Izby Ubezpieczeń oraz zakładów ubezpieczeniowych.
Czytaj więcej »

Rolnicy będą mogli odejść z OFE

2009-01-22 09:46 czwartek
MPiPS skierowało do konsultacji rozporządzenia do ustawy o emeryturach kapitałowych.
Czytaj więcej »
Projekt ustawy budżetowej zakłada, że w przyszłym roku wydatki na rolnictwo wyniosą 19 miliardów 380 milionów zł.
Czytaj więcej »
Współwłaściciel gospodarstwa rolnego, który przez dłuższy czas przebywa za granicą, nie może być ponownie ubezpieczony w KRUS. Prezes Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego odmówił objęcia ubezpieczeniem emerytalno-rentowym ...
Czytaj więcej »
W połowie października powołany przez premiera zespół rozpocznie prace nad długookresowymi rozwiązaniami w zakresie ubezpieczeń społecznych rolników.
Czytaj więcej »
<1>
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składką ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę. Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty daję Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawdź ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.