X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuł forum poleć artykuł znajomemu A A A

Skandia – pracodawca przyjazny dla mam

2010-05-26 08:14 środa
Skandia Życie Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. zostało laureatem tegorocznej edycji konkursu „Mama w pracy”, organizowanego przez Fundację Świętego Mikołaja, „Rzeczpospolitą” i Millward Brown SMG/KRC.

W tym roku do konkursu zgłosiło się łącznie 118 przedsiębiorstw, przebadano 3575 ankiet konkursowych. 25 maja 2010 r. plebiscyt został rozstrzygnięty w Centrum Giełdowym w Warszawie, gdzie podczas uroczystej gali wręczono statuetki i dyplomy. Oprócz Skandii wyróżniono jeszcze trzy firmy: Ikea, Żywiec Zdrój oraz Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim.

Tegoroczny konkurs „Mama w pracy" to już trzecia edycja plebiscytu, w którym pracodawcy i pracownice przedstawiają stosowane w ich firmach rozwiązania umożliwiające łączenie obowiązków zawodowych z wychowywaniem dzieci. Konkurs „Mama w pracy" ma pomóc propagować wśród przedsiębiorców taki model zarządzania i organizacji w firmie, który pozwala na łączenie przez kobiety obowiązków macierzyńskich i pracy zawodowej.

Kontakt:

Anna Patrycy Porucznik
Rzecznik prasowy
Skandia Życie TU S.A.
Tel: +48 605 490 465
apatrycy@skandia.pl

Informacja prasowa Skandii z dnia 25.05.2010 r.
« powrót do działu: Wiadomości
« zapisz się na Newsletter
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.