X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuł forum poleć artykuł znajomemu A A A

Ubezpiecz się na wakacje na Online Expo

2009-06-15 10:06 poniedziałek
Europejskie (Europäische Reiseversicherung Oddział w Polsce) zaprezentują swoją ofertę ubezpieczeniową na internetowych targach Online Expo Podróże Wakacje Sport (www.onlineexpo.com), które rozpoczynają się 15 czerwca br. Odwiedzający targi internauci będą mogli skontaktować się bezpośrednio – online – z konsultantem Europejskich i zakupić odpowiadające ich potrzebom ubezpieczenie turystyczne.

 – Zdecydowaliśmy się na udział w targach Online Expo, ponieważ Internet jest coraz popularniejszym i – co za tym idzie – coraz efektywniejszym narzędziem wykorzystywanym nie tylko do przekazywania klientom informacji, ale również do aktywnej sprzedaży usług – mówi Beata Kalitowska, dyrektor Europejskich (Europäische Reiseversicherung AG Oddział w Polsce). – Z globalnej sieci regularnie korzysta już 40 proc. Polaków w wieku od 16 do 74 lat, 70 proc. internautów robi to codziennie. Uczestnicząc w Online Expo wychodzimy naprzeciw potrzebom tych klientów, którzy preferują organizację wakacyjnego wypoczynku za pośrednictwem Internetu.

Na wirtualnym stoisku Europejskie zaprezentują swoją ofertę ubezpieczeń turystycznych. Będzie można przejść z niego bezpośrednio do serwisu internetowego ubezpieczyciela www.europejskie.pl i zakupić odpowiednią polisę. Zainteresowani będą też mogli skorzystać online z pomocy konsultanta.

Targi Online Expo Podróże Wakacje Sport potrwają do 21 czerwca. Organizatorzy spodziewają się, że w ciągu siedmiu dni odwiedzi je przynajmniej 150 tysięcy internautów. Dzięki targom internetowym wygodnie, bez wychodzenia z domu można zapoznać się z szeroką, aktualną ofertą wielu organizatorów wypoczynku oraz firm oferujących związane z wypoczynkiem usługi dodatkowe, np. ubezpieczenia.
 

Dodatkowych informacji udziela:

Beata Kalitowska, dyrektor Oddziału w Polsce
tel.: +48 58 324 88 50
e-mail: beata.kalitowska@europejskie.pl
 
Europäische Reiseversicherung AG specjalizuje się w ubezpieczeniach podróży dla klientów instytucjonalnych i indywidualnych. Jego główna siedziba zlokalizowana jest w Monachium. Ubezpieczyciel reprezentowany jest poprzez spółki własne i stowarzyszone oraz oddziały w 19 krajach europejskich. Firma należy do Grupy ERGO – jednej z największych grup ubezpieczeniowych w Europie, obecnej w ponad 30 krajach na całym świecie.

Europejskie – polski oddział Europäische Reiseversicherung AG – mieści się w Gdańsku. Powstał w grudniu 2004 roku. Wśród firm, z którymi współpracuje, są między innymi renomowani organizatorzy imprez turystycznych: TUI, Scan Holiday, Itaka, Alfa Star, Ecco Holiday, Triada, Sky Club, TERRA MARE, Sun&Fun Holidays, Selectours&Telemac, Wezyr Holidays Service i Exim Tours.


Europejskie, 15 czerwca 2009
« powrót do działu: Wiadomości
« zapisz się na Newsletter
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.