X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuł forum poleć artykuł znajomemu A A A

Ubezpieczenia Europejskich w Orbis Travel

2009-05-20 10:22 środa
logo Europejskie

Europejskie (Europäische Reiseversicherung AG Oddział w Polsce) podpisały agencyjną umowę o współpracy ubezpieczeniowej z biurem podróży Orbis Travel.

W ramach umowy Orbis Travel będzie oferował swoim klientom pełen zakres ubezpieczeń indywidualnych znajdujących się w ofercie Europejskich. Dzięki tej umowie sieć sprzedaży ubezpieczeń indywidualnych Europejskich w Polsce zwiększy się o 32 punkty – tyle bowiem liczy sieć biur sprzedaży Orbis Travel.

Za pośrednictwem Orbis Travel będą sprzedawane usługi szczególnie doceniane przez klientów, między innymi:
• pakiety turystyczne – indywidualny i rodzinny (dzięki któremu można ubezpieczyć nawet 6 osób za dużo niższą stawkę niż w przypadku ubezpieczeń indywidualnych), przygotowane z myślą o wyjazdach zagranicznych, oferowane w trzech wariantach: Tip, Tip Plus i Top
• pakiet biznesowy – Bussines Travel – dla podróżujących służbowo (umowa zawierana jest z pracodawcą). Przygotowane zostały dwa warianty Basic i Complex, które są oferowane w ramach umowy krótkoterminowej (do 62 dni) lub rocznej idealnej dla często podróżujących
• NNW – podróże krajowe – dla podróżujących po obszarze Polski. W NNW Europejskich rozszerzony został zakres terytorialny ubezpieczenia – oprócz terytorium RP ochroną objęte zostały także strefy przygraniczne krajów naszych sąsiadów (pas do 30 km od granicy), co ma szczególne znaczenie dla osób uprawiających w górach turystykę pieszą lub narciarstwo, zapewnia im bowiem ochronę bez konieczności wykupienia dodatkowego ubezpieczenia na wyjazdy zagraniczne. W ramach NNW klienci mogą wybrać trzy sumy ubezpieczenia: 5 000 PLN, 10 000 PLN lub 20 000 PLN  oraz ubezpieczyć się dodatkowo od odpowiedzialności cywilnej i bagażu.

Wykupujący polisę ubezpieczeniową Europejskich w biurach Orbis Travel, tak jak pozostali klienci ubezpieczyciela, mogą korzystać z usług assistance, oferowanych przez działające na całym świecie biura i przedstawicielstwa Euro-Center, gwarantujące ubezpieczonym natychmiastową i kompetentną pomoc, dzięki doskonałej znajomości lokalnych uwarunkowań, jaką posiadają pracownicy centrów.

Podpisanie umowy z Orbis Travel oznacza dla Europejskich znaczące umocnienie na polskim rynku ubezpieczeń turystycznych i podróży. W ostatnich miesiącach do partnerów biznesowych ubezpieczyciela dołączyło kilku największych i najprężniej rozwijających się organizatorów imprez turystycznych w Polsce, m.in.: Triada S.A oraz spółki Sky Club i TERRA MARE, należące do Grupy Kapitałowej Triada S.A, a także Sun&Fun Holidays, Selectours&Telemac, Wezyr Holidays Service i Exim Tours.

– Konsekwentnie realizujemy strategię rozwoju na polskim rynku – komentuje podpisanie umowy z Orbis Travel Beata Kalitowska, dyrektor Europejskich (Europäische Reiseversicherung AG Oddział w Polsce). – Marka Europejskie, znana i doceniana w wielu krajach Europy, jest stosunkowo nowa na polskim ryku. Dlatego tym bardziej cieszymy się, że nasze usługi i produkty ubezpieczeniowe są doceniane przez coraz liczniejsze grono zarówno organizatorów turystyki, jak i ich klientów.

– Wierzymy, że produkty ubezpieczeniowe Europejskich zyskają uznanie klientów Orbis Travel. Dzięki podpisanej umowie możemy wzbogacić gamę usług naszej firmy w zakresie ubezpieczeń. Nowe usługi dopełniają naszą ofertę turystyczną i podróżniczą kierowaną do klientów indywidualnych i korporacyjnych – powiedziała Justyna Pasierbska, dyrektor Departamentu Współpracy z Dostawcami Usług Orbis Travel.

Dodatkowych informacji udziela:

Beata Kalitowska, dyrektor Oddziału w Polsce
tel.: +48 58 324 88 50
e-mail: beata.kalitowska@europejskie.pl 


Europäische Reiseversicherung AG specjalizuje się w ubezpieczeniach podróży dla klientów instytucjonalnych i indywidualnych. Jego główna siedziba zlokalizowana jest w Monachium. Ubezpieczyciel reprezentowany jest poprzez spółki własne i stowarzyszone oraz oddziały w 19 krajach europejskich. Firma należy do Grupy ERGO – jednej z największych grup ubezpieczeniowych w Europie, obecnej w ponad 30 krajach na całym świecie.
Europejskie – polski oddział Europäische Reiseversicherung AG – mieści się w Gdańsku. Powstał w grudniu 2004 roku. Wśród firm, z którymi współpracuje, są między innymi renomowani organizatorzy imprez turystycznych: TUI, Scan Holiday, Itaka, Alfa Star, Triada, Sky Club, TERRA MARE, Sun&Fun, Selectours, Ecco Holiday, Orbis Travel.

Orbis Travel (PBP Orbis Sp. z o.o.) jest częścią grupy kapitałowej Orbis, największej w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej grupy turystyczno-hotelowej, której przewodzi Orbis S.A. notowana na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.
Firma oferuje pełen zakres usług turystycznych i podróżniczych kierowanych do klientów indywidualnych i firm. Orbis Travel jest jednym z największych organizatorów wypoczynku za granicą. Bogata oferta obejmuje kilkaset programów turystycznych w 60 krajach świata: podróże egzotyczne, wycieczki lotnicze, wycieczki autokarowe, imprezy wypoczynkowe, kolonie i obozy dla dzieci i młodzieży. Programy wycieczek zagranicznych są prezentowane w katalogach: „Orbis Travel” i „Travel Time”. Łatwy dostęp do pełnej gamy usług firmy gwarantuje klientom rozległa sieć sprzedaży, na którą składa się 32 biura własne Orbis Travel. Oferta wycieczek zagranicznych organizowanych przez firmę dostępna jest także
w 1600 biurach podróży na terenie całego kraju.

EUROPEJSKIE, 19/05/2009

« powrót do działu: Wiadomości
« zapisz się na Newsletter
  • 2013-07-27 02:00 sobota ~Teodor Ch. | [+] odpowiedz
    Dlaczego wciskacie klientom ten bubel nie ubezpieczenie. Ono niczego nie gwarantuje chyba że w ulotkach reklamowych. Jak potrzebujesz pomocy to konsultanci będą szukać cały dzień szpitala i naciągną c... czytaj dalej »
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.