X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuł forum poleć artykuł znajomemu A A A

Ubezpieczenie inwestycyjne Sprint IV z Wealth Solutions i Benefia TUnŻ.

2008-11-10 09:26 poniedziałek
Do czwartej edycji ubezpieczenia inwestycyjnego Sprint firma Wealth Solutions wybrała światowe koncerny, które są właścicielami marek takich jak Milka, Alpen Gold, Prince Polo, Maxwell House, Marlboro, Guinness, Smirnoff, Johnnie Walker, Game Boy, Wii. Notowania tych koncernów w krótkim czasie uległy istotnej przecenie. W efekcie ich obecne ceny są niedoszacowane i mają duży potencjał wzrostu.

Jeśli za rok notowania tych koncernów będą na poziomie równym lub wyższym od poziomu początkowego inwestycja się zakończy, a inwestor uzyska wolną od podatku premię w wysokości od 18 do 22 proc i zwrot całego zainwestowanego kapitału. Jeśli natomiast warunek zostanie spełniony później, a więc po drugim, trzecim, czwartym albo piątym roku wówczas premia będzie odpowiednio: 2-, 3-, 4- albo 5-krotnie wyższa. Gdyby jednak okazało się że notowania którejś ze spółek po pięciu latach będą poniżej startowego poziomu wówczas ubezpieczenie inwestycyjne Sprint IV zakończy się zwrotem zainwestowanego kapitału. Ubezpieczenie inwestycyjne Sprint IV zostało przygotowane wspólnie z Benefia TUnŻ Vienna Insurance Group (dawna nazwa Royal Polska TUnŻ).

Źródło: Gazeta Ubezpieczeniowa

JT

« powrót do działu: Wiadomości
« zapisz się na Newsletter
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Zakład ubezpieczeń - inaczej towarzystwo ubezpieczeń, ubezpieczyciel, asekurator podmiot ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.