X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuł forum poleć artykuł znajomemu A A A

Wybory Aviva – kto jest największym postrachem polskich dróg

2010-05-21 08:03 piątek
Ideą zabawy internetowej i towarzyszącej jej kampanii jest przekonanie odbiorców, że wybór ubezpieczenia komunikacyjnego w Aviva to wybór dobrego towarzystwa. Decydując się na ubezpieczenie w danej firmie klienci nie chcą być „wrzucani do jednego worka” z kierowcami, którzy stwarzają niebezpieczne sytuacje lub nie mają wyobraźni na drodze.

Aviva stworzyła specjalną stronę www.wybory.aviva.pl, gdzie internauci mogą wybierać „postracha polskich dróg” spośród kilku postaci kierowców: zabiegany, szybki lopez, nie-dzielny, łakomy i malowana lala. Każdemu typowi kierowcy towarzyszy krótki film, w którym z przymrużeniem oka pokazano styl jazdy wymienionych osób.

Każdy głosujący może zostawić swoje dane, dzięki czemu dostanie 5 proc. zniżki w składce, jeśli ubezpieczy samochód w Aviva.

Dodatkowo Aviva ogłosiła konkurs z cennymi nagrodami (laptop, nawigacje GPS) za zgłoszenie propozycji innych „postrachów dróg”.

Kampania wsparta jest działaniami m. in. na Gadu-Gadu (display) oraz na Facebooku, gdzie utworzono dedykowany profil z linkiem do filmów na kanale YouTube.

http://www.facebook.com/pages/Nie-place-za-szalencow-drogowych/126087840734864?ref=ts

http://www.youtube.com/user/CUAviva

Oprócz kampanii w internecie w stacjach radiowych pojawiają się spoty pod hasłem „Aviva – starannie dobrane towarzystwo”. Całość potrwa do końca czerwca.

Mam nadzieję, że zabawa, która przygotowaliśmy, spodoba się internautom. Wykorzystanie nowych mediów jest naturalne dla firmy, która sprzedaje ubezpieczenia przez telefon i internet. Chcemy przekonać potencjalnych klientów, że Aviva to starannie dobrane towarzystwo. Nie bez przyczyny 8 na 10 naszych klientów poleca ubezpieczenie samochodu w naszej firmie – mówi Elżbieta Wójcik, wiceprezes Aviva Towarzystwa Ubezpieczeń Ogólnych SA.

W skład pakietu ubezpieczeń komunikacyjnych direct Aviva wchodzą: OC, AC, assistance, ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków, ubezpieczenie szyb i ubezpieczenie ochrony prawnej. Najbardziej istotne cechy tego pakietu to:
  • możliwość ubezpieczenia dotychczasowych zniżek (do 2 szkód przez 3 lata)
  • 2 lata gwarancji na naprawy wykonane w serwisach współpracujących z Aviva (ponad 380 punktów w całej Polsce)
  • odszkodowanie w wysokości pozwalającej na zakup nowego pojazdu w autoryzowanej sieci dealerskiej w przypadku utraty auta młodszego niż 12 miesięcy
  • suma ubezpieczenia nie jest pomniejszana o wartość wypłaconego odszkodowania
  • samochód zastępczy na czas naprawy przypadku wykonywania jej w serwisach współpracujących z Aviva
  • szerszy zakres sytuacji, w których ubezpieczyciel zapewnia holowanie uszkodzonego pojazdu i samochód zastępczy w ubezpieczeniu assistance (np. samochód zastępczy poza granicami Polski).

Ofertę Aviva dla kierowców można sprawdzić na stronie www.avivadirect.pl lub telefonicznie pod numerem 0-801 28 28 28. Konsultanci są do dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-22.00, zaś w sobotę od 9.00 do 17.30. 

Kontakt:

Bohdan Białorucki
rzecznik prasowy
tel. (22) 557 43 41; 501 781 140
e-mail: bohdan.bialorucki@aviva.pl

Grzegorz Mathea
tel. (22) 557 43 70
e-mail: grzegorz.mathea@aviva.pl

Informacja prasowa Avivy z dnie 17.05.2010 r.
« powrót do działu: Wiadomości
« zapisz się na Newsletter
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.