X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuďż˝ forum poleďż˝ artykuďż˝ znajomemu A A A

Doceń mnie. Motywuj mnie. Ubezpiecz mnie

Sukces. Firmy pozostawiające konkurencję daleko za sobą, prócz spektakularnych wyników mają jeszcze jeden wspólny mianownik. Każda posiada w swoich zastępach niemalże wyłącznie najlepszych specjalistów, którzy generując zyski swojego pracodawcy, jednocześnie doskonalą, rozwijają siebie.

Jednak zapał, chęć doskonalenia umiejętności, pełne zaangażowanie każdego pracownika przekładające się na wyniki przedsiębiorstwa to nie tylko wynik dobrej rekrutacji i selekcji. Nieodzownym elementem dzisiejszych liderów w większości sektorów jest innowacyjny, odpowiadający potrzebom współpracowników system motywacyjny, który pozwoli pracodawcy w pełni wykorzystać potencjał zatrudnianych osób.

Motywować? Po co?

Obserwując obecną sytuację na rynku pracy, m.in. deficyt fachowców w znaczącej ilości dziedzin, musimy szczególnie zadbać o swoich, posiadanych już pracowników.

Pensja coraz częściej nie stanowi już dla nich odpowiedniego, w pełni satysfakcjonującego wynagrodzenia za osiągane wyniki. Każdy pracownik przekazując firmie swoje kwalifikacje, doświadczenie, angażując się w realizowane, powierzane zadania, oczekuje odpowiedniej gratyfikacji – nie tylko zasilenia konta bankowego.

Mowa tu o dodatkowej formie wynagrodzenia, o swoistym wyróżnieniu, które sprawi, że codzienna praca poparta wyśmienitymi wynikami nabierze prestiżowego charakteru, a w dalszej perspektywie: zwiększy efektywność pracownika, zmobilizuje jego współpracowników.
« powrďż˝t do dziaďż˝u: Poradniki
« zapisz siďż˝ na Newsletter
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Inflacja - wzrost cen towarów, spowodowany obniżaniem ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składką ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę. Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty daję Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawdź ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.