X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuł forum poleć artykuł znajomemu A A A

Zmiany w składzie Zarządu SIGNAL IDUNA

2008-12-18 11:09 czwartek
W dniu 16 grudnia 2008 roku Pan Prezes Alojzy Choda złożył rezygnację z funkcji Prezesa Zarządu Spółek Signal Iduna w Polsce (Signal Iduna Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. z siedzibą w Warszawie oraz Signal Iduna Życie Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.  z siedzibą w Warszawie), którą sprawował przez ostatnie pięć lat. Na mocy przyjętego porozumienia Pan Prezes Alojzy Choda zakończy pracę w dniu 31 grudnia 2008r.
Rada Nadzorcza podjęła decyzję, że od dnia 17 grudnia 2008r. osobą pełniącą obowiązki Prezesa Zarządu będzie Pan Adam H. Pustelnik dotychczasowy Wiceprezes Zarządu Signal Iduna.

Aktualny skład Zarządu przedstawia się następująco:

Adam H. Pustelnik - Wiceprezes Zarządu, PO Prezesa Zarządu
Rainer Schönberg - Wiceprezes Zarządu
Jürgen Reimann - Wiceprezes Zarządu
Adam H. Pustelnik - Wiceprezes Zarządu SIGNAL IDUNA
Adam H. Pustelnik z wykształcenia jest doktorem nauk ekonomicznych, dyplom uzyskał kończąc Szkołę Główną Handlową w Warszawie. Na rynku ubezpieczeniowym pracuje od 1992 roku. Pierwsze doświadczenia zdobył na Śląsku, początkowo w firmie ubezpieczeniowej Fenix, a następnie pełniąc przez ponad 6 lat rolę Dyrektora Regionu w Gerling Polska.
W kolejnych latach pracował dla majątkowego Commercial Union Polska TUO, budując od zera dział ubezpieczeń indywidualnych, jako jego dyrektor. Następnie zajmował stanowisko członka zarządu w AIG Polska odpowiedzialnego za ubezpieczenia osobowe.
Dotychczas, jako Dyrektor Generalny zarządzał firmą Genworth Financial w Polsce, gdzie, przez trzy i pół roku, budując firmę od podstaw udało się kierowanemu przez niego zespołowi osiągnąć pozycję jednego z liderów rynku bancassurance. Od 1 października 2008 r. zajmuje stanowisko Wiceprezesa Zarządu spółek Towarzystwa Ubezpieczeniowego SIGNAL IDUNA.

Prywatnie jest miłośnikiem wielu dyscyplin sportu m.in. tenisa i piłki nożnej.


Dodatkowe informacje:

Anna Witaszewska                   
Specjalista ds. Public Relations   
Tel: +48 22 50 56 127, kom.: +48 606 996 296     
E-mail: anna.witaszewska@signal-iduna.pl   


Warszawa, 18 grudnia 2008 r.
« powrót do działu: Wiadomości
« zapisz się na Newsletter
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Klauzule ubezpieczeniowe - zastrzeżenia w polisie ubezpieczeniowej, które ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.