X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

HDI-Gerling Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A.

BANDA OSZUSTÓW I ZŁODZIEI !!!

2015-03-21 15:25 sobota ~AGA SOSNOWIEC
Wykupiłam polisę w 2009r (6lat) przez pierwszy rok wpłacałam po 250zł miesięcznie a przez 5 lat po 275zł jak się dowiedziałam na koncie mam tylko 10800 a powinnam mieć około 20 tyś i gdzie moje pieniążki??? Pani z infolinii powiedziała mi że fundusze przynoszą czasami straty więc co to za oszczędzanie. Stwierdziłam że chcę z tego zrezygnować i wycofać swój kapitał i co się okazało że otrzymam około 5 tyś to jakieś chore przecież to moja kasa. Czy ktoś odzyskała swoje oszczędności jeśli tak to proszę piszcie w jaki sposób Wam się to udało. BANDA ZŁODZIEI PREZESI SIĘ BUDUJĄ ZA NASZE CIĘŻKO ZAROBIONE PIENIĄŻKI
 • 2017-04-10 10:22 poniedziałek ~mario | [+] odpowiedz
  Zamiast pisać że to banda oszustów to warto poczytać jaką się zawarło polisę. To miała być polisa , która tylko była nastawiona na inwestycje ? Zapewne nie a dodatkowo jest ubezpieczenie w przypadku ś... czytaj dalej »
 • 2015-10-30 19:15 piątek ~Jurek | [+] odpowiedz
  Szanowni Państwo, proszę się odezwać na mejla gordjan[at]wp.pl, jestem w podobnej sytuacji, ale mam kilka rad. Jestem osobą fizyczną, nie firmą, nie pobieram żadnych opłat, pomogę w pełni za darmo. Dl... czytaj dalej »
 • 2015-10-30 19:15 piątek ~Jurek | [+] odpowiedz
  Szanowni Państwo, proszę się odezwać na mejla gordjan[at]wp.pl, jestem w podobnej sytuacji, ale mam kilka rad. Jestem osobą fizyczną, nie firmą, nie pobieram żadnych opłat, pomogę w pełni za darmo. Dl... czytaj dalej »
 • 2015-07-23 15:04 czwartek ~ewa | [+] odpowiedz
  ja mam podobną sytuację, nie wiem jak rozwiązać polisę, dowiedziała się Pani czegoś?
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.