X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert AXA Życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

HDI
Ocena: 2.43 (511 głosów)
Filtruj wg rodzaju ubezpieczenia:
Towarzystwo Ubezpieczeniowe HDI od kilku lat znajduje się pod skrzydłami firmy ubezpieczeniowej WARTA. W związku z tym, zmienił się system obsługi i zawierania polis, a wszystkimi sprawami związanymi z ochroną klientów. Ten sam pozostał zakres oferowanej ochrony, a marka HDI nadal jest dostępna. Głównym przedmiotem działalność jest ochrona życia i zdrowia, oraz zabezpieczenie majątkowe i komunikacyjne klientów. Czy ta zmiana wyszła firmie na lepsze?
 
Rzecznik Finansowy na swojej stronie przedstawił raport, z którego wynika, że liczba wniosków kierowanych do niego w związku z działalnością Warta TUiR w roku 2018 wyniosła 792, co daje 9,5% wszystkich składanych na ubezpieczycieli skarg. Trudno wśród nich wyłonić wyłącznie te, które dotyczyły samego HDI.
 
Wybór właściwej polisy ubezpieczeniowej powinien być podyktowany kilkoma wskaźnikami. Wśród nich znajduje się zarówno oferta produktowa, jak i opinie klientów. Warto porównać propozycję HDI z jej konkurencyjnymi odpowiednikami w innych towarzystwach.
 
Ponieważ opinie klientów to najlepsze źródło informacji, zachęcamy do podzielenia się swoim doświadczeniem. Być może okaże się ono wyjątkowo pomocne wielu przyszłym ubezpieczonym. 
Odpowiedzi: 449
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.