X
U¿ywamy plików cookies, by u³atwiæ korzystanie z naszego serwisu. Je¶li nie chcesz, aby pliki cookies by³y zapisywane na Twoim dysku,
zmieñ ustawienia swojej przegl±darki. Wiêcej na temat naszej polityki prywatno¶ci znajdziesz tutaj.
Poleæ znajomemu| Forum
« powrót do dzia³u: Komentarze do artyku³ów
Szukasz firmy, która pomo¿e Ci uzyskaæ wysokie odszkodowanie?
Kliknij tutaj!

Komentarze do artyku³u:

Pomo¿emy Ci odzyskaæ odszkodowanie – czyli o firmach, kancelariach i stowarzyszeniach pomagaj±cych wygraæ spory z zak³adami ubezpieczeniowymi
2007-01-04 16:43 czwartek

EuCO

2012-08-14 14:52 wtorek ~poszkodowany
poczyta³em trochê :) i chcê siê podzieliæ swoimi spostrze¿eniami i w±tpliwo¶ciami. Mia³em wypadek smochodowy. Jecha³ ze mn± pasa¿er. Sprawc± by³ inny kierowca (tak stwierdzi³ bieg³y, ale sprawa znajduje siê w s±dzie) Pasa¿er zakoñczy³ leczenie. Podpisa³ umowê z w/w firm±. Na umowie by³o 18% (nie wiem czy z VAT-em czy bez). Zakoñczyli jego sprawê i za³atwili niez³e odszkodowanie. Ale... Dosta³ od TU ugodê. Przedstawiciele firmy EuCO doradzili aby podpisa³ bo: to du¿o kasy, sprawy siê ci±gn± latami itd. ble ble ble.... Podpisa³ ! (bo dla niego ta kwota wydawa³a siê ogromna) Mam w±tpliowo¶ci. Dlczego mu tak doradzano ? Czy aby nie po to ¿eby go "odfajkowaæ" ? Dlaczego mam w±tpliwo¶ci ? Bo teraz przedstawiciel (listonosz) chce abym ja zosta³ jego klientem. A pismo do TU poczt± elektroniczn± potrafiê sam wys³aæ. A mo¿e lepiej i¶æ do adwokata?
  • 2022-07-13 21:25 ¶roda ~Poszkodowany | [+] odpowiedz
    Bardzo mi przykro ¿e trzeba siê prosiæ i prosiæ o wyp³acenie odszkodowania które wywalczy³a firma dla mnie ju¿ pó³ roku czekam i nic tylko zbywania i obietnice ¿e za dwa tygodnie wyp³ac± i do dzi¶ nic... czytaj dalej »
  • 2022-07-13 21:24 ¶roda ~Poszkodowany | [+] odpowiedz
    Bardzo mi przykro ¿e trzeba siê prosiæ i prosiæ o wyp³acenie odszkodowania które wywalczy³a firma dla mnie ju¿ pó³ roku czekam i nic tylko zbywania i obietnice ¿e za dwa tygodnie wyp³ac± i do dzi¶ nic... czytaj dalej »
  • 2022-06-17 22:24 pi±tek ~Natalia | [+] odpowiedz
    Opinia negatywna. Firma wygra dla Ciebie piebiadze, owszem, ale dlugo trzeba sie o te pieniadze prosic. Dzwobic po 30 razy, rowniez pisemne prosby nie zdaja egazaminu. Firma nie jest wyplacalna. Nie p... czytaj dalej »
  • 2022-06-17 22:23 pi±tek ~Natalia | [+] odpowiedz
    Opinia negatywna. Firma wygra dla Ciebie piebiadze, owszem, ale dlugo trzeba sie o te pieniadze prosic. Dzwobic po 30 razy, rowniez pisemne prosby nie zdaja egazaminu. Firma nie jest wyplacalna. Nie p... czytaj dalej »
  • 2021-07-28 15:29 ¶roda ~paszka | [+] odpowiedz
    Polecam wszystkim, którzy nie maj± ani czasu ani si³y walczyæ z ubezpieczalniami. Tu sprawa jest prosta. Podpisujesz dokumenty dajesz dokumenty które masz a firma zajmuje siê reszt± uzyskuj±c solidne ... czytaj dalej »
  • 2021-07-22 13:01 czwartek ~Darek | [+] odpowiedz
    Wszystko przebiega³o w porz±dku, generalnie jestem zadowolony. Najbardziej zale¿a³o mi na zwrocie utraconego dochodu bo by³a to spora kwota i to te¿ euco uda³o siê osi±gn±æ. Mogê poleciæ
  • 2021-06-07 15:12 poniedzia³ek ~viola | [+] odpowiedz
    Jestem zadowolona, zarówno z kontaktu jak i z obs³ugi prawnej. By³o dla mnie wa¿ne, aby nie p³aciæ za us³ugê przodem. Ponoszenie kosztów w momencie gdy nie wiadomo czy sprawa jest do wygrania nie wcho... czytaj dalej »
  • 2021-05-24 15:30 poniedzia³ek ~Iras | [+] odpowiedz
    Bardzo siê cieszê ¿e trafi³em na firmê euco. Dziêki Pani Ani odzyska³em pieni±dze za leczenie i dojazdy. Jestem super zadowolony i na pewno bêdê poleca³ wszystkim.
  • 2021-05-11 15:28 wtorek ~maczek | [+] odpowiedz
    Mia³em wypadek w lecie zesz³ego roku, generalnie jestem bardzo zadowolony, ¿e siê zdecydowa³em. Papierkowa robota, odpowiadanie na pisma to kompletnie nie moja bajka, dlatego jestem wdziêczny, mog³em ... czytaj dalej »
  • 2021-05-07 15:45 pi±tek ~Iza W±sik | [+] odpowiedz
    Najlepsza firma odszkodowawcza! Bardzo empatyczni likwidatorzy, którzy we wszystkim pomagaj± i na bie¿±co informuj± o tym co w "sprawie piszczy". Dla mnie jako laika podpisanie umowy by³o zbawieniem! ... czytaj dalej »
  • 2021-05-07 14:57 pi±tek ~Klient | [+] odpowiedz
    3 miesi±ce od kiedy maj± pieni±dze od ubezpieczyciela i brak przelewu, nie mozna siê dodzwoniæ nie odpisuj±.
  • 2021-05-07 14:57 pi±tek ~Klient | [+] odpowiedz
    3 miesi±ce od kiedy maj± pieni±dze od ubezpieczyciela i brak przelewu, nie mozna siê dodzwoniæ nie odpisuj±.
  • 2021-04-16 15:51 pi±tek ~Micha³ | [+] odpowiedz
    Wiele zawdziêczam firmie Euco. Poprowadzili moj± sprawê bardzo profesjonalnie i jestem ogromnie zadowolona. P O L E C A M ! !
  • 2021-04-12 15:50 poniedzia³ek ~Jarek | [+] odpowiedz
    Ca³y proces likwidacji trwa raptem kilka miesiêcy przy czym o wszystkim by³em na bie¿±co informowany, choæ nawet nie by³o takiej potrzeby. Generalnie wszystko na plus, wa¿ne dla mnie by³o to, ¿e dosta... czytaj dalej »
  • 2021-04-14 15:29 ¶roda ~Iza | [+] odpowiedz
    Podbijam! EuCO najlepsze! Szybka i sprawna likwidacja to ich ogromny plus!
  • 2021-03-30 09:09 wtorek ~Micha³ | [+] odpowiedz
    Euco uzyska³o o wiele wy¿sze odszkodowanie ni¿ to, wyp³acone mi gdy sam zg³osi³em szkodê. Maj± odpowiednie narzêdzia do tego, aby walczyæ z tym ca³ym systemem, czego nie maj± niestety zwykli ¶mierteln... czytaj dalej »
  • 2021-03-17 18:37 ¶roda ~Jerzy | [+] odpowiedz
    W grudniu 2020r. ubezpieczyciel po s±dowej rozprawie przela³ do Euco zas±dzon± kwotê.Do dnia dzisiejszego -mimo interwencji mailowych i telefonicznych/raz w koñcu siê dodzwoni³em/- ten wspania³y wg.ko... czytaj dalej »
  • 2021-03-11 15:25 czwartek ~klient | [+] odpowiedz
    Polecam, bardzo dobrze uk³ada³a siê wspó³praca, ¶mia³o mogê powiedzieæ, ¿e to szczê¶cie w nieszczê¶ciu ¿e trafi³em na Europejskie Centrum Odszkodwañ!
  • 2021-03-02 10:59 wtorek ~Micha³ | [+] odpowiedz
    Polecam serdecznie firmê z Legnicy EuCO. Najlepsza z najlepszych firm odszkodowawczych na polskim rynku
  • 2021-02-16 13:32 wtorek ~Krzysiek | [+] odpowiedz
    Polecam Euco je¶li chodzi o obs³ugê powypadkow±. Mia³em wypadek pó³ roku temu, zdecydowa³em siê na podpisanie umowy i nie ¿a³owa³em ani przez chwilê :)
  • 2021-02-11 15:19 czwartek ~renia | [+] odpowiedz
    Jestem klientk± z tzw "polecenia". Ja równie¿ bêdê polecaæ, bo wszystko przebiega³o w jak najlepszym porz±dku. Firma na poziomie, profesjonalna i zna siê na rzeczy.
  • 2021-02-10 15:29 ¶roda ~Ania | [+] odpowiedz
    Tylko euco! EuCO to najlepsza firma odszkodowawcza ze swoj± w³asn± kancelari±!
  • 2021-02-02 15:43 wtorek ~Laura | [+] odpowiedz
    W³a¶nie zakoñczy³a siê moja sprawa prowadzona przez Europejskie Centrum, dlatego chcia³abym wystawiæ pozytywn± opiniê i podziêkowaæ tym samym wszystkim, którzy przyczynili siê do pozytywnego zakoñczen... czytaj dalej »
  • 2021-01-26 15:25 wtorek ~Lora | [+] odpowiedz
    Moim zdaniem nie ma w Polsce lepszej firmy odszkodowawczej ni¿ euco. Mówiê to z czystym sumieniem i ¶mia³o mogê poleciæ
  • 2021-01-25 13:41 poniedzia³ek ~Mania | [+] odpowiedz
    Ogromny plus dla firmy za agenta z którym mia³am okazjê wspó³pracowaæ. Super cz³owiek, pomocny i zawsze chêtny do wspó³pracy. Sama firma te¿ okej, jestem zadowolona.
  • 2021-01-21 14:45 czwartek ~klient euco | [+] odpowiedz
    Moja sprawa by³a prowadzona przez Europejskie Centrum Odszkodowañ i by³am bardzo zadowolona, mam nadzieje ¿e nie bêdzie potrzeby korzystania us³ug euco ponownie, ale gdyby co¶, to nie bêdê siê wahaæ ... czytaj dalej »
  • 2021-01-13 15:37 ¶roda ~Lilianna | [+] odpowiedz
    Polecam firmê euco z us³ug której korzysta³am ja oraz moja rodzina. Poleca wszytskim, którzy chc± byæ obs³u¿eni w sposób profesjonalny.
  • 2021-01-11 15:34 poniedzia³ek ~Marian | [+] odpowiedz
    Kancelaria lepsza ni¿ wszytkie! Polecam, sami profesjonali¶ci, wszystko na najwy¿szym poziomie.
  • 2021-01-04 15:06 poniedzia³ek ~Micha³ | [+] odpowiedz
    Uwa¿am, ¿e EuCO jest po prostu NAJLEPSZE na rynku na tê chwilê. Firma pe³na profesjonalistów. POLECAM GOR¡CO!
  • 2021-01-04 15:06 poniedzia³ek ~Micha³ | [+] odpowiedz
    Uwa¿am, ¿e EuCO jest po prostu NAJLEPSZE na rynku na tê chwilê. Firma pe³na profesjonalistów. POLECAM GOR¡CO!
  • 2020-12-14 14:47 poniedzia³ek ~Sebastian W±s | [+] odpowiedz
    Porz±dna firma w której pracuj± uczciwi ludzie. Bez nich mia³bym problem z uzyskaniem takiej kwoty od ubezpieczyciela. Dziêki uzyskanej kwocie mogê siê rehabilitowaæ i wkrótce ponownie wrócê do ca³kow... czytaj dalej »
  • 2020-12-08 15:28 wtorek ~Karol | [+] odpowiedz
    Dwukrotnie korzysta³em z us³ug EuCO, za ka¿dym razem z powodzeniem zakoñczona sprawa o odszkodowanie, to daje mi prawo do rekomendacji. By³em zadowolony zarówno z kontaktu ze strony agenta który spraw... czytaj dalej »
  • 2020-12-08 15:28 wtorek ~Karol | [+] odpowiedz
    Dwukrotnie korzysta³em z us³ug EuCO, za ka¿dym razem z powodzeniem zakoñczona sprawa o odszkodowanie, to daje mi prawo do rekomendacji. By³em zadowolony zarówno z kontaktu ze strony agenta który spraw... czytaj dalej »
  • 2020-11-17 15:53 wtorek ~Micha³ | [+] odpowiedz
    Polecam EuCO najlepsz± firmê odszkodowawcz± w Polsce! Gdyby nie oni ubezpieczyciel zani¿y³by moje odszkodowanie kilkukrotnie!
  • 2020-11-04 15:49 ¶roda ~Krzysztof | [+] odpowiedz
    Polecam, ja zaufa³em i nie ¿a³ujê. Sprawa zamknê³a siê bardzo szybko i jestem zadowolony z wysoko¶ci odszkodowania
  • 2020-11-03 14:53 wtorek ~Janusz | [+] odpowiedz
    Moim zdaniem na polskim rynku nie ma lepszej firmy odszkodowaczej ni¿ euco. S± profesjonalini i znaj± siê na rzeczy. Mój wypadek doprowadzi³ do tego ¿e nie by³em w stanie normalnie funkcjonowaæ, na sz... czytaj dalej »
  • 2020-10-27 15:21 wtorek ~Jan | [+] odpowiedz
    Moja sprawa zakoñczy³a siê w zesz³ym miesi±cu, pieni±dze mam ju¿ na koncie. To moja druga sprawa jaka prowadzi³o EuCO. Pierwsz± na pocz±tku zg³osi³em sam uzyskuj±c 2k. EuCO uzyska³o 17k! To siê nazywa... czytaj dalej »
  • 2020-10-20 14:09 wtorek ~Mariusz | [+] odpowiedz
    Moim zdaniem najlepsza mo¿liwa firma odszkodowawcza! Pomogli nam, gdy inni zawiedli, nie do¶æ ¿e uzyskali odszkodowanie, zado¶æuczynienie to jeszcze zwrot wszystkich kosztów, w³±czenie z kosztami doja... czytaj dalej »
  • 2020-10-16 14:14 pi±tek ~Irka | [+] odpowiedz
    Skorzysta³am z us³ug euco za namow± siostry i by³a to bardzo dobra decyzja. Samodzielna walka z ubezpieczycielem to nic przyjemnego a i tak jest siê z góry na przegranej pozycji. Gdybym mia³a wybraæ j... czytaj dalej »
  • 2020-10-06 14:54 wtorek ~Wiola | [+] odpowiedz
    Cieszê siê, ¿e trafi³am na Pana Kamila, agenta euco. To on u¶wiadomi³ mi, ¿e po wypadku nale¿y mi siê zarówno zado¶æuczynienie jak i odszkodowanie i zwrot wszystkich poniesionych kosztów. Bêdê polecaæ... czytaj dalej »
  • 2020-10-01 14:55 czwartek ~Ania Koperek | [+] odpowiedz
    Skorzysta³em z us³ug euco z polecenia znajomego i nie ¿a³ujê! Bardzo profesjonalny pe³nomocnik, wszystko na najwy¿szym poziomie obs³ugi. Polecam
  • 2020-09-29 15:24 wtorek ~Ania | [+] odpowiedz
    Jestem klientem euco, mia³em te¿ auto z eucovipcar i wszytko przebieg³o w jak najlepszym porz±dku. Polecam wszystkim korzystanie z us³ug tej firmy, która reprezentuje sob± naprawdê wysoki poziom ;)
  • 2020-09-21 15:45 poniedzia³ek ~Igor | [+] odpowiedz
    Skorzysta³em z us³ug firmy na pocz±tku tego roku. W lipcu zakoñczy³em leczenie i mam ju¿ kasê na koncie. Jestem mega zadowolony i serio wszystkim polecam.
  • 2020-09-18 15:16 pi±tek ~Luiza | [+] odpowiedz
    Mogê pisaæ o firmie w samych superlatywach. Bardzo mi³y i rzeczowy przedstawiciel firmy we wszystko mnie wprowadzi³ i wyja¶ni³, kancelaria euco poprowadzi³a moj± sprawê od pocz±tku do koñca. ¦mia³o mo... czytaj dalej »
  • 2020-09-16 14:51 ¶roda ~Wania | [+] odpowiedz
    Bardzo dziêkujê firmie EuCO za pomoc o wsparcie jakiego udzilili mi jej pracownicy. Mówiê tu o pomocy od pocz±tku do koñca. Dziêki pani Gosi otrzyma³am pieni±dze równie¿ za utracone dochody jak i za p... czytaj dalej »
  • 2020-09-15 15:15 wtorek ~Iza | [+] odpowiedz
    Pierwsz± transzê pieniêdzy otrzyma³am ju¿ po 3 tygodniach od podpisania umowy, pó¼niej kolejne dop³aty. Ca³a sprawa zamknê³a siê w 3 miesi±ce, jestem maga zadowolona i polecam ka¿demu, kto nie chce sa... czytaj dalej »
  • 2020-09-15 15:15 wtorek ~Iza | [+] odpowiedz
    Pierwsz± transzê pieniêdzy otrzyma³am ju¿ po 3 tygodniach od podpisania umowy, pó¼niej kolejne dop³aty. Ca³a sprawa zamknê³a siê w 3 miesi±ce, jestem maga zadowolona i polecam ka¿demu, kto nie chce sa... czytaj dalej »
  • 2020-09-04 14:43 pi±tek ~Ewelina | [+] odpowiedz
    Mam dobre zdanie o Euco. W³a¶nie otrzyma³am przelew. Wynagrodzenie pobrane od sukcesu co jest dla mnie du¿ym plusem, poniewa¿ uwa¿am, ¿e zrobili wszystko, ¿eby uzyskaæ jak najwiêcej. Ogólnie wszystko ... czytaj dalej »
  • 2020-09-02 15:52 ¶roda ~Marcin Maj | [+] odpowiedz
    W mojej ocenie EuCO to najlepsza firma odszkodowawcza. mia³em w±tpliw± przyjemno¶æ z inn± firm± odszkodowawcz±, której nazwy nie chcê przywo³ywaæ. Gdyby EuCO nie przejê³o mojej sprawy, nie wiem jak by... czytaj dalej »
  • 2020-09-01 12:38 wtorek ~Ireneusz | [+] odpowiedz
    Bardzo profesjonalny pe³nomocnik, posiadaj±cy w³asn± kancelari± i wykwalifikowan± kadrê. Do mojej sprawy podeszli bardzo rzeczowo - wszystko dok³adnie mi wyt³umaczyli i uprzedzili o tym co mo¿e dziaæ ... czytaj dalej »
  • 2020-08-21 14:36 pi±tek ~Sylwia Malczewska | [+] odpowiedz
    Parê lat temu by³am klientk± euco i by³am bardzo zadowolona. Gdy mój brat w marcu mia³ wypadek i konieczna by³a rehabilitacja, przypomnia³am sobie o firmie i poleci³am j± bratu. On równie¿ jest zadowo... czytaj dalej »
  • 2020-08-24 15:23 poniedzia³ek ~Igor | [+] odpowiedz
    Zgadzam siê z przedmówczyni±. EUCO pomaga i to pomaga w sposób jak najbardziej profesjonalny. Maj± zarówno lekarzy orzeczników, bhpowców jak i CA£¡ KANCELARIÊprawn±. Takiego zaplecza nie ma ¿adna inna... czytaj dalej »
  • 2020-09-07 15:33 poniedzia³ek ~Maria | [+] odpowiedz
    O firmie euco dowiedzia³am siê od mojej znajomej z pracy. Sama korzysta³a z ich us³ug i by³a bardzo zadowolona. Nieszczê¶liwie dla mnie w 2018 roku mój syn uleg³ powa¿nemu wypadkowi. Kilka miesiêcy sp... czytaj dalej »
  • 2020-08-17 12:33 poniedzia³ek ~Iwona | [+] odpowiedz
    Ja jestem bardzo zadowolona z us³ug Europejskiego Centrum. Porz±dna i rzetelna firma, która posiada w³asn± kancelariê i potrafi pomóc ka¿demu.
  • 2020-08-18 15:36 wtorek ~Jarek | [+] odpowiedz
    Potwierdzam s³owa przedmówczyni. EuCO to rzetelna i profesjonalna firma.
  • 2020-07-22 15:05 ¶roda ~Asia | [+] odpowiedz
    Je¶li pytacie o firmê odszkodowacz± to TYLKO EuCO. Pomagaj± naprawdê kompleksowo, znaj± siê na swojej pracy i wywalczaj± NAJWY¯SZE kwoty zado¶æuczynieñ i odszkodowañ. Polecam z czystym sumieniem, bo p... czytaj dalej »
  • 2020-07-20 13:03 poniedzia³ek ~Kasia | [+] odpowiedz
    Euco to firma która od ponad 15 lat kszta³tuje rynek odszkodowañ. Czy mo¿na znale¼æ lepszego pe³nomocnika do reprezentowania nas w sprawie o odszkodowanie? Ja zaufa³am i nie ¿a³ujê - obs³u¿ono mnie w ... czytaj dalej »
  • 2020-07-20 13:03 poniedzia³ek ~Kasia | [+] odpowiedz
    Euco to firma która od ponad 15 lat kszta³tuje rynek odszkodowañ. Czy mo¿na znale¼æ lepszego pe³nomocnika do reprezentowania nas w sprawie o odszkodowanie? Ja zaufa³am i nie ¿a³ujê - obs³u¿ono mnie w ... czytaj dalej »
  • 2020-07-08 15:36 ¶roda ~Marek | [+] odpowiedz
    z innej beczki - euco daje mo¿liwo¶æ zarobienia na prawdê du¿ych pieniêdzy, tak na prawdê dziel± siê z agentami 50/50 - to bardzo du¿o. W wiêkszo¶ci spraw potrzebna jest niewielka pomoc ze strony agen... czytaj dalej »
  • 2020-07-08 15:36 ¶roda ~Marek | [+] odpowiedz
    z innej beczki - euco daje mo¿liwo¶æ zarobienia na prawdê du¿ych pieniêdzy, tak na prawdê dziel± siê z agentami 50/50 - to bardzo du¿o. W wiêkszo¶ci spraw potrzebna jest niewielka pomoc ze strony agen... czytaj dalej »
  • 2020-07-06 13:56 poniedzia³ek ~Micha³ | [+] odpowiedz
    Polecam firmê EUCO wszystkim poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych. By³em klientem dwukrotnie. Niestety tak siê w ¿yciu zdarzy³o. EUCO zajê³o siê moj± spraw± bardzo profesjonalnie i wywalczy³o dla... czytaj dalej »
  • 2020-07-07 15:12 wtorek ~zadowolony klient euco | [+] odpowiedz
    Te¿ korzysta³em dwa razy z ich pomocy i dwa razy zakoñczy³o siê to powidzeniem. Jestem zadowolony!
  • 2020-07-01 13:14 ¶roda ~Micha³ | [+] odpowiedz
    Polecam firmê EUCO wszystkim poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych. By³em klientem dwukrotnie. Niestety tak siê w ¿yciu zdarzy³o. EUCO zajê³o siê moj± spraw± bardzo profesjonalnie i wywalczy³o dla... czytaj dalej »
  • 2020-06-24 15:12 ¶roda ~lucjan | [+] odpowiedz
    Jestem pod ogromnym wra¿eniem pracy jak± wykona³a firma EUCO. Wszystko zosta³o za³atwione bezpo¶rednio przez nich. Na bie¿±co informowali mnie o tym, na jakim etapie jest sprawa i co odpisuje ubezpiec... czytaj dalej »
  • 2020-06-25 15:14 czwartek ~Janek | [+] odpowiedz
    Ja tez polecam. By³em bardzo dobrze obs³u¿ony przez pracowników centrali i przez Agenta terenowego. Polecam wszystkim!
  • 2020-06-24 15:12 ¶roda ~lucjan | [+] odpowiedz
    Jestem pod ogromnym wra¿eniem pracy jak± wykona³a firma EUCO. Wszystko zosta³o za³atwione bezpo¶rednio przez nich. Na bie¿±co informowali mnie o tym, na jakim etapie jest sprawa i co odpisuje ubezpiec... czytaj dalej »
  • 2020-06-22 14:58 poniedzia³ek ~Anna Pazdyk | [+] odpowiedz
    Od 2009 roku pracujê w Europejskim Centrum Odszkodowañ,posiadam du¿e do¶wiadczenie, chêtnie odpowiem na pytania osób poszkodowanych w wypadkach lub ich rodzin, pracujê g³ównie na terenie podkarpacia a... czytaj dalej »
  • 2020-06-19 15:47 pi±tek ~Marcin | [+] odpowiedz
    Polecam firmê euco. Jestem zadowolony i skorzysta³bym jeszcze raz
  • 2020-06-18 15:47 czwartek ~eryk | [+] odpowiedz
    Polecam z ca³ego serca firmê euco! jestem bardzo zadowolony, szczególnie po tym jak potraktowa³a mnie inna ma³a kancelaria z mojego miasta. Euco podesz³o do mojej sprawy bardziej profesjonalnie i wszy... czytaj dalej »
  • 2020-06-08 13:04 poniedzia³ek ~anonim | [+] odpowiedz
    Jestem bardzo zadowolony z pracy jak± a firma w³o¿y³a w pozytywne zakoñczenie mojej sprawy. Polecam wszystkim bardzo serdecznie, najlepszego pe³nomocnika w zakresie odszkodowañ w Polsce!!
  • 2020-06-02 15:25 wtorek ~irek | [+] odpowiedz
    Euco to najlepsza kancelaria odszkodowawcza w Polsce. Jestem ja i moja rodzina ogromnie zadowolona z us³ug ¶wiadczonych przez euco. Polecam bardzo wszystkim pokrzywdzonym w wypadkach
  • 2020-06-05 14:41 pi±tek ~Arkariusz | [+] odpowiedz
    jw
  • 2020-05-21 15:16 czwartek ~Kazimierz | [+] odpowiedz
    Ja polecam europejskie centrum. wszystko posz³o naprawdê sprawnie, nie ponosi³em ¿adnych kosztów a pieni±dze za us³ugê zosta³y pobrane dopiero po zakoñczeniu sprawy
  • 2020-05-15 13:33 pi±tek ~Anna | [+] odpowiedz
    Serdecznie polecam Pana Tomasza z Gdañska pomóg³ mi we wszystkim. By³ mi³y i cierpliwy, wszystko mi wyt³umaczy³. Polecam t± firmê!
  • 2020-05-11 15:30 poniedzia³ek ~Go¶æ | [+] odpowiedz
    Spisali siê na 100 %. Jestem zadowolony i bêdê poleca³ znajomym
  • 2020-05-04 10:39 poniedzia³ek ~PanPal | [+] odpowiedz
    Generalnie by³em zaskoczony, ¿e tak dobrze posz³o im za³atwianie mojej sprawy. By³em pasa¿erem, kolega który kierowa³ spowodowa³ wypadek. Po³ama³em siê dosyæ mocno, ale jako ¿e nie chcia³em robiæ kole... czytaj dalej »
  • 2020-04-24 14:27 pi±tek ~Katarzyna | [+] odpowiedz
    Na euco trafi³am dziêki s±siadce, która poleci³a mi tê firmê. Pocz±tkowo by³am sceptycznie nastawiona, nie wierzy³am, ¿e cokolwiek mi siê nale¿y, skoro tak w decyzji napisa³a osoba z towarzystwa ubezp... czytaj dalej »
  • 2020-04-20 14:30 poniedzia³ek ~Mi¶ka | [+] odpowiedz
    Poprowadzili moj± sprawê bardzo profesjonalnie. Po pierwsze ca³o¶æ dokumentów medycznych zosta³a przeanalizowana bardzo dok³adnie przez lekarzy, którzy dok³adnie wiedzieli jaki uszczerbek odnios³am, ... czytaj dalej »
  • 2020-04-17 15:32 pi±tek ~Ewa | [+] odpowiedz
    Kochani, pisze ca³kiem szczerze. W ¿yciu nie spotka³am siê z tyloma dobrymi lud¼mi na raz! Cudowni ludzie, którzy byli pomocni na ka¿dym etapie sprawy. Uzyskiwali dokumenty, pisali pisma i ze spokojem... czytaj dalej »
  • 2020-04-01 13:33 ¶roda ~Marian | [+] odpowiedz
    Obecnie najlepsza firma odszkodowawcza w Polsce, ca³kowity numer jeden pozostawijacy konkurencjê daleko w tyle. Polecam, bo jestem bardzo zadowolony. Tylu profesjonalistów w jednym miejscu nie czêsto ... czytaj dalej »
  • 2020-04-09 15:48 czwartek ~mikikamal | [+] odpowiedz
    Tak jak wy¿ej, skoro klienci s± zadowoleni, to oznaka tego, ¿e Euco jest dobr± firm±!
  • 2020-04-06 15:15 poniedzia³ek ~kasia | [+] odpowiedz
    Jak pracowaæ to tylko z najlepszymi!A takie jest euco :)
  • 2020-03-25 14:17 ¶roda ~Rajmund | [+] odpowiedz
    Bez w±tpienia EuCO SA jest najwiêksz± i najlepsz± firm± odszkodowawcz± w Polsce. Jestem bardzo zadowolony z obs³ugi. Wszystko na najwy¿szym poziomie, kancelaria EuCO ca³y czas do dyspozycji Klienta. ... czytaj dalej »
  • 2020-03-17 15:43 wtorek ~Ala | [+] odpowiedz
    Jestem bardzo zadowolona, pe³nomocnik jaki jest EuCO okaza³ siê w 100% profesjonalny. Zaj±³ siê spraw± od a do z, tak jak trzeba. Ja niczym nie musia³am siê martwiæ. Z ca³± pewno¶ci± i przekonaniem mo... czytaj dalej »
  • 2020-03-09 15:14 poniedzia³ek ~Halina | [+] odpowiedz
    Bardzo dziêkujê ca³ej firmie euco - panu Krzysiowi który podpia³ ze mn± umowê, wszystko wyjasni³, uzyska³ za mnie czê¶c dokumentów oraz pani Gosi która prowadzi³a moja sprawê i mojego mê¿a te¿. Dziêki... czytaj dalej »
  • 2020-03-02 15:56 poniedzia³ek ~leszek | [+] odpowiedz
    Dziêkujê ca³ej firmie EuCO, ludziom z Legnicy, mojej agentce w Kielcach za powa¿ne podej¶cie do tematu i pozytywne za³atwienie mojej sprawy
  • 2020-03-02 15:45 poniedzia³ek ~Laura | [+] odpowiedz
    Firma godna polecenia. Dowiedzia³am siê o nich od znajomych, którzy dali mi namiar na jednego z agentów. Na pocz±tku mia³am dylemat, czy podpisaæ umowê, ale nie ¿a³ujê, nie poradzi³abym sobie sama z t... czytaj dalej »
  • 2020-02-26 14:43 ¶roda ~arek | [+] odpowiedz
    euco uratowa³o moje odszkodowanie, da³em siê podej¶æ ma³ej nieuczciwej firemce, na szczê¶cie wszystko zakoñczy³o siê pomy¶lnie :)
  • 2020-02-20 15:04 czwartek ~Nierozrzutny | [+] odpowiedz
    Przy prawniku bardzo szybko mo¿na zorientowaæ siê, ¿e 2-3 tysi±ce znika w trymiga! Rzadko kiedy prawnicy nie chc± pieniêdzy "przodem" przynajmniej ja siê z tym nie spotka³em. Wiêc jak nie chcecie inwe... czytaj dalej »
  • 2020-02-21 14:20 pi±tek ~jaca | [+] odpowiedz
    3k to by³oby nawet ca³kiem nie¼le! Prawnicy w takich sprawach s± w stanie ca³kowicie ograbiæ cz³owieka z pieniêdzy :( straszne ale prawdziwe. Dodatkowo nigdy nie ma siê pewno¶ci czy sprawa bêdzie wygr... czytaj dalej »
  • 2020-02-19 15:22 ¶roda ~Ilona | [+] odpowiedz
    Euco to jak dla mnie firma na medal! Pomogli mi, w zwi±zku z moim wypadkiem i jestem bardzo wdziêczna. Polecam Pañstwu serdecznie!
  • 2020-02-19 15:21 ¶roda ~Ilona | [+] odpowiedz
    Euco to jak dla mnie firma na medal! Pomogli mi, w zwi±zku z moim wypadkiem i jestem bardzo wdziêczna. Polecam Pañstwu serdecznie!
  • 2020-02-18 15:36 wtorek ~Kinga Z. | [+] odpowiedz
    Jestem bardzo zadowolona z tego w jaki sposób zosta³am obs³u¿ona. Agent, Pan Tomek by³ niezwykle cierpliwy i pomocny ka ka¿dym etapie, by³ przy mnie równie¿ w s±dzie co niezwykle mi pomog³o. Informow... czytaj dalej »
  • 2020-02-07 15:41 pi±tek ~zadowolona | [+] odpowiedz
    Jestem mega zadowolona. Kasa szybko i bez problemowo. Kasê dla siebie wziêli po wszystkim. Nie musia³am pisaæ ¿adnych pism ani nigdzie dzwoniæ.
  • 2020-02-12 14:20 ¶roda ~Adam | [+] odpowiedz
    ogromny plus to prowizyjne wynagrodzenie. Oznacza to ¿e: a) zale¿y im na jak najwy¿szej kwocie odszkodowañ b) kasa dopiero po pozytywnym za³atwieniu sprawy.
  • 2020-02-10 15:24 poniedzia³ek ~aleks | [+] odpowiedz
    mam podobne spostrze¿enia, na prawdê uczciwa firma ze sporym zapleczem kancelaryjnym.
  • 2020-02-04 13:46 wtorek ~Kwiatek | [+] odpowiedz
    Z czystym sumieniem mogê poleciæ firmê EuCO. Kompleksowa obs³uga agenta, a potem centrali. Pokierowali spraw± sprawnie i szybko.
  • 2020-02-04 13:46 wtorek ~Kwiatek | [+] odpowiedz
    Z czystym sumieniem mogê poleciæ firmê EuCO. Kompleksowa obs³uga agenta, a potem centrali. Pokierowali spraw± sprawnie i szybko.
  • 2020-01-27 15:51 poniedzia³ek ~Krystyna | [+] odpowiedz
    Serdecznie polecam firmê EuCO. Uzyskali dla mojej mamy odszkodowanie za z³aman± nogê na chodniku. W³a¶ciciel terenu nie poczuwa³ siê do odpowiedzialno¶ci mimo, ¿e by³ ¶wiadek na to ¿e mama wywróci³a s... czytaj dalej »
  • 2020-02-03 14:21 poniedzia³ek ~aleks | [+] odpowiedz
    Nie ma do czego siê przyczepiæ. Wszystko poprowadzone na najwy¿szym poziomie.
  • 2020-02-01 16:07 sobota ~Marek | [+] odpowiedz
    Szybko, sprawnie i profesjonalnie, a otrzymane odszkodowanie przeroslo moje oczekiwania.
  • 2020-01-31 15:06 pi±tek ~ania | [+] odpowiedz
    Równie¿ by³am zadowolona. Nie mam do czego siê przyczepiæ. Pieni±dze uzyskane szybko i z moim minimalnym udzia³em.
  • 2020-01-27 09:50 poniedzia³ek ~maria | [+] odpowiedz
    Jestem zadowolona z us³ug EUCO. Zadbali o mnie i o mój interes. Polecam poszkodowanym i rodzin ofiar wypadku. Sama korzysta³am z ich us³ug i jestem zadowolona.
  • 2020-01-23 18:37 czwartek ~Tadeusz | [+] odpowiedz
    Mia³em wypadek w sierpniu, spad³em z drabiny na swoim gospodarstwie. TU zaproponowa³o mi ledwie kilkaset z³otych za z³amany obojczyk i ko¶æ przedramienia w 3 miejscach. Próbowa³em sam to za³atwiæ prze... czytaj dalej »
  • 2020-01-22 21:35 ¶roda ~Kacper | [+] odpowiedz
    Po nieszczê¶liwym wypadku (potr±cenie na pasach), które dla mnie zakoñczy³o siê pobytem w szpitalu, ogólnym poturbowaniem oraz z³amaniem rêki, które jakim¶ cudem i tak nie skoñczy³o siê gorzej, mia³em... czytaj dalej »
  • 2020-01-23 16:39 czwartek ~biernatka | [+] odpowiedz
    Mam podobnie, co przedmówca...Tyle, ¿e sprawca wypadku uciek³ z miejsca wypadku, pozostawiaj±c mnie bez ¿adnej pomocy. Na dodatek brak jakichkolwiek ¶wiadków zdarzenia...Nawet nie liczy³am, ¿e uda mi ... czytaj dalej »
  • 2020-01-23 16:38 czwartek ~biernatka | [+] odpowiedz
    Mam podobnie, co przedmówca...Tyle, ¿e sprawca wypadku uciek³ z miejsca wypadku, pozostawiaj±c mnie bez ¿adnej pomocy. Na dodatek brak jakichkolwiek ¶wiadków zdarzenia...Nawet nie liczy³am, ¿e uda mi ... czytaj dalej »
  • 2020-01-22 21:34 ¶roda ~Kacper | [+] odpowiedz
    Po nieszczê¶liwym wypadku (potr±cenie na pasach), które dla mnie zakoñczy³o siê pobytem w szpitalu, ogólnym poturbowaniem oraz z³amaniem rêki, które jakim¶ cudem i tak nie skoñczy³o siê gorzej, mia³em... czytaj dalej »
  • 2019-12-30 18:08 poniedzia³ek ~Anna | [+] odpowiedz
    EuCO pomog³o mi wtedy kiedy inni zawiedli. Pomogli mi w uzyskaniu odszkodowania dla syna. Dodatkowo uzyskali pieni±dze na rehabilitacjê, przystosowanie mieszkania i rentê. Nie wiem co by z nami by³o, ... czytaj dalej »
  • 2019-12-09 14:08 poniedzia³ek ~Mariusz | [+] odpowiedz
    Adwokat = du¿o wydanej kasy, ci±g³e telefony a koniec koñców i tak wszystko musisz zrobiæ sam. Zrezygnowa³em z us³ug adwokata po tym jak zorientowa³em siê, ¿e parê spotkañ uszczupli³o mój portfel o p... czytaj dalej »
  • 2019-11-26 20:51 wtorek ~Joanna D | [+] odpowiedz
    EuCo szybko i konkretnie podchodzi do tematu. Przez ca³y czas wspó³pracy mia³am z nimi doskona³y kontakt.
  • 2019-11-25 21:49 poniedzia³ek ~tomek | [+] odpowiedz
    FIrma raczej godna polecenia. Dzia³aj± w skali ca³ej Polski, maj± tysi±ce wygranych spraw na koncie, wiêc nawet je¶li przy kilku podwinê³a im siê noga, to s± to raczej jednostkowe przypadki.
  • 2019-11-23 20:24 sobota ~Justyna_13 | [+] odpowiedz
    Czyta³am ró¿ne opinie, jednak mia³am na uwadze to, ¿e nie mam zbyt wiele do stracenia. Osoba zajmuj±ca siê moj± spraw± by³a bardzo emaptyczna i do¶æ profesjonalna (chocia¿ widaæ by³o, ¿e nie posiada³a... czytaj dalej »
  • 2019-11-12 15:33 wtorek ~Tomek | [+] odpowiedz
    Rzetelna firma, genialni fachowcy. Szybko i skutecznie zajêli siê moj± spraw±. My¶la³em, ¿e bêdê w stanie sam sobie uzyskaæ odszkodowanie, ale niestety towarzystwo ubezpieczeniowe mnie zbywa³o. Dziêki... czytaj dalej »
  • 2019-11-21 12:43 czwartek ~Ania | [+] odpowiedz
    Z czystym sumieniem mogê poleciæ - szybko, sprawnie a kasa ju¿ jest na koncie! Widaæ, ¿e pracuj± tam sami profesjonali¶ci, którzy znaj± siê na robocie.
  • 2019-11-07 14:10 czwartek ~Tomasz | [+] odpowiedz
    Tak sobie czytam i postanowi³em napisaæ bo chyba w przeciwieñstwie do czê¶ci osób bior±cych udzia³ w tej dyskusji ja faktycznie by³em poszkodowany i skorzysta³em z us³ug firmy EuCO. Po wypadku powoli ... czytaj dalej »
  • 2019-11-28 19:01 czwartek ~Jurek | [+] odpowiedz
    Mogê poleciæ wspó³pracê z EUCO. Nie wiem, czy to kwestia konsultanta na którego siê trafi³o, czy ca³ego zespo³u, jednak obs³uga i poprowadzenie sprawy posz³o bardzo sprawnie.
  • 2019-11-07 13:47 czwartek ~Karolina | [+] odpowiedz
    ECO wyrwa³o mnie ze szponów innej, nieuczciwej firmy odszkodowawczej, która po uzyskaniu wyp³aty od towarzystwa zapad³a siê pod ziemiê - a konkretnie zapad³a siê pod ziemiê Pani Marta z która podpisal... czytaj dalej »
  • 2019-11-07 12:13 czwartek ~Aleksandra | [+] odpowiedz
    Sama dowiedzia³am siê o niej od znajomych. Dziêki firmie uzyska³am odszkodowanie za wypadek. Bardzo fachowo i rzetelnie zajêli siê moj± spraw±. W ka¿dym momencie mog³am siê do nich zwróciæ z pytaniem... czytaj dalej »
  • 2019-11-06 12:13 ¶roda ~marcin | [+] odpowiedz
    Jestem bardzo zadowolony. Sam uzyska³em raptem 700 z³ wyp³aty i...tyle! Ubezpieczyciela nie interesowa³o to, czy dalej siê leczê i jak wygl±da moja sytuacja. Gdyby nie pomoc Pana Marka z Europejskieg... czytaj dalej »
  • 2019-08-18 21:26 niedziela ~AgnieszkaM | [+] odpowiedz
    Pomogli mi faktycznie o odzyskali odszkodowanie i z tego powodu jestem bardzo bardzo wdziêczna. Jakby co mam zapisany namiar na agenta i bêdê go polecaæ innym.
  • 2018-08-14 13:17 wtorek ~maccabraa | [+] odpowiedz
    Jestem bardzo rozczarowana i czujê siê oszukana, poniewa¿ agent z Pañstwa firmy zapewnia³ mnie o otrzymaniu odszkodowania,oraz sugerowa³ nawet spor± kwotê. W e-mailu, zapewniono mnie o pozytywnym rozp... czytaj dalej »
  • 2018-06-27 23:30 ¶roda ~marian | [+] odpowiedz
    Dla mnie EuCO jest ok. Naprawdê mi pomogli. Sam bym sobie nie da³ rady.
  • !!
    2019-08-18 21:28 niedziela ~nina | [+] odpowiedz
    Ja tam te¿ sama to bym nic nie zrobi³a a oni wszystko za³atwili
  • 2018-06-25 10:45 poniedzia³ek ~rankingfirm | [+] odpowiedz
    Zapraszamy na www.firmyodszkodowawcze.pl. Ranking Firm Odszkodowawczych stworzony na podstawie opinii klientów.
  • 2018-06-11 10:28 poniedzia³ek ~RenataTTT | [+] odpowiedz
    EUCO JEST SUPER SKUTECZNE! Mo¿esz siê o tym przekonaæ wtedy gdy sama skladasz roszczenie do ubezpieczyciela bo dostajesz wtedy dziesiêæ razy mniej ni¿ kiedy oni sk³adaj±. Serio.
  • 2018-06-11 10:27 poniedzia³ek ~RenataTTT | [+] odpowiedz
    EUCO JEST SUPER SKUTECZNE! Mo¿esz siê o tym przekonaæ wtedy gdy sama skladasz roszczenie do ubezpieczyciela bo dostajesz wtedy dziesiêæ razy mniej ni¿ kiedy oni sk³adaj±. Serio.
  • 2018-05-18 23:11 pi±tek ~ewka1 | [+] odpowiedz
    Dla mnie super firma! Odzyskali moje odszkodowanie. Wszystko posz³o naprawdê g³adko. Widaæ by³o, ¿e siê staraj±. Sumka by³a ³adna!
  • 2017-03-22 21:52 ¶roda ~adam | [+] odpowiedz
    Ugody podpisywa³o siê w 2012. Potem przysz³a fala pozwów bo ubezpieczyciele odmawiali wy¿szych wyp³at, proponowali niskie ugody a du¿e firmy odszkodowawcze uczy³y siê coraz lepiej z nimi walczyæ. Tera... czytaj dalej »
  • 2017-02-05 00:58 niedziela ~wiolka | [+] odpowiedz
    W pi±tek wp³ynê³a kasa na konto z odszkodowania. Super firma! POLECAM!
  • 2017-01-04 14:44 ¶roda ~Maxim | [+] odpowiedz
    Dobra firma. Poleci³a mi j± kole¿anka, która korzysta³a. Przyznam, ¿e nie wierzy³em, ¿e co¶ mi siê nale¿y.. Okaza³o siê, ¿e tak i to nie ma³o. Fajna obs³uga, szybko dosta³em pieni±dze. Polecam ka¿demu... czytaj dalej »
  • 2017-01-04 14:00 ¶roda ~Marek | [+] odpowiedz
    Wys³anie listu do TU samodzielnie ze zg³oszeniem szkody nic nie da. Zniszcz± Ciê szybciej ni¿ my¶lisz. Polecam korzystanie z firm odszkodowawczych. Ja korzysta³em z Euco i jestem bardzo zadowolony. ... czytaj dalej »
  • 2017-01-04 13:59 ¶roda ~Marek | [+] odpowiedz
    Wys³anie listu do TU samodzielnie ze zg³oszeniem szkody nic nie da. Zniszcz± Ciê szybciej ni¿ my¶lisz. Polecam korzystanie z firm odszkodowawczych. Ja korzysta³em z Euco i jestem bardzo zadowolony. ... czytaj dalej »
  • 2016-07-29 21:56 pi±tek ~mix88 | [+] odpowiedz
    Uwa¿am, ¿e jest to bardzo dobra firma. Du¿y plus za to, ¿e maj± agentów w ca³ej Polsce.
  • 2016-03-02 19:59 ¶roda ~asia | [+] odpowiedz
    Centrum Pomocy osobom poszkodowanym w wypadkach oferujemy bezp³atn± pomoc osobie i rodzinie osoby która uleg³a wypadkowi od 1997 roku; -w pracy -komunikacyjnemu -¶mieræ bliskiej osoby na skutek wy... czytaj dalej »
  • 2016-01-29 22:11 pi±tek ~max | [+] odpowiedz
    Raz mia³am do czynienia z EuCO. Po wypadku, w którym by³am pasa¿em mia³am problem, ¿eby odzyskaæ pe³n± kwotê odszkodowania. Zadzwoni³am do EuCO i muszê powiedzieæ, ¿e naprawdê mi pomogli.
  • 2014-07-20 21:40 niedziela ~LuizaW | [+] odpowiedz
    Jak dla mnie EuCO to bardzo porz±dna firma. Natrafi³am na sympatycznego agenta. Firma za³atwi³a pozytywnie moj± sprawê, wiêc z³ego s³owa o niej nie mogê powiedzieæ.
  • 2015-11-25 21:30 ¶roda ~bodzio | [+] odpowiedz
    Naprawdê s± ok. Pomagaj± ludziom w dochodzeniu ich praw.
  • 2014-03-14 23:26 pi±tek ~kaktus | [+] odpowiedz
    Korzysta³em z us³ug EuCO i mam o nich bardzo dobre zdanie. Dla mnie najwa¿niejsze jest to, ¿e mi pomogli. Dosta³em pieni±dze, a oni wynagrodzenie za swoj± pracê.
  • 2013-06-10 13:37 poniedzia³ek ~poszkodowany | [+] odpowiedz
    Na dzieñ dzisiejszy pasa¿er jest bardzo niezadowolony. Bo z kwoty któr± otrzyma³ 40ty¶, pobrano prowizjê + VAT!. Ale o VAT nikt wcze¶niej nie wspomina³(przynajmniej g³o¶no) Nie jestem naganiaczem z ... czytaj dalej »
  • 2013-08-01 14:33 czwartek ~taka prawda | [+] odpowiedz
    taa, biedni skrzywdzeni przez euco... tylko ¿e jedyne, kogo euco krzywdzi to konkurencjê zabieraj±c jej klientów, zreszt± z korzy¶ci± dla tych ostatnich :))
  • 2020-02-03 10:24 poniedzia³ek ~Kris | [+] odpowiedz
    Tak, jestem pracownikiem EuCO. Mój sta¿ pracy 15 lat w tej firmie, wiêc prawie od samego pocz±tku. Dlaczego a¿ tak d³ugi? bo moje ¿ycie zmieni³o siê pozytywnie podczas pracy tutaj. Otrzyma³em mo¿liw... czytaj dalej »
  • 2020-02-03 10:24 poniedzia³ek ~Kris | [+] odpowiedz
    Tak, jestem pracownikiem EuCO. Mój sta¿ pracy 15 lat w tej firmie, wiêc prawie od samego pocz±tku. Dlaczego a¿ tak d³ugi? bo moje ¿ycie zmieni³o siê pozytywnie podczas pracy tutaj. Otrzyma³em mo¿liw... czytaj dalej »
  • 2020-01-28 19:51 wtorek ~£ukasz | [+] odpowiedz
    Mi firma bardzo pomog³a - za³atwili moj± sprawê szybko i bez zbêdnej zw³oki.
  • 2020-01-22 15:54 ¶roda ~marysia | [+] odpowiedz
    Ja te¿ jestem zadowolona z euco. Firma jest na rynku ju¿ d³ugi czas, ma pewn± pozycjê i do¶wiadczenie. Kobieta która prowadzi³a moj± sprawê pracuje tam ju¿ bite 10 lat, jak na moje to nie ma³o. Widaæ,... czytaj dalej »
  • 2013-06-30 23:13 niedziela ~pk98 | [+] odpowiedz
    Ale siê u¶mia³em. Ty naprawdê my¶la³e¶, ¿e kto¶ wykona za pasa¿era robotê za darmo. No proszê cie!
  • 2013-06-27 00:02 czwartek ~milka81 | [+] odpowiedz
    Co Ty gadasz cz³owieku? Po pierwsze EuCO nie zajmuje siê odszkodowaniami za zniszczone auto, po 2gie sprawa za szkody na osobie nie jest ³±czona (ani zale¿na) ze szkod± auta. To dwie oddzielne kwestie... czytaj dalej »
  • 2013-05-23 22:18 czwartek ~natania | [+] odpowiedz
    Ka¿dy mo¿e zrobiæ jak chce. Je¶li potrzebuje szybko kase to warto podpisaæ ugodê, ale je¶li kto¶ ma czas to lepiej, ¿eby sprawa trafi³a do s±du. Oczywi¶cie nigdy nie ma pewno¶ci czy w s±dzie dostaniem... czytaj dalej »
  • 2012-09-22 11:37 sobota ~lexus | [+] odpowiedz
    A ja mam uzasadnione w±tpliwo¶ci czy nie jeste¶ czasem naganiaczem z konkurencji.`
  • 2012-09-03 22:25 poniedzia³ek ~mex | [+] odpowiedz
    W±tpiê, ¿eby mu doradzano, ta i inne firmy z tej bran¿y ¿yj± z prowizji, wiêc im wy¿sza kwota odszkowoania tym lepiej dla nich. Nie op³aca im siê tej kwoty zani¿aæ.
  • 2013-06-10 13:15 poniedzia³ek ~poszkodowany | [+] odpowiedz
    Ale op³aca im siê szybko sprawê zakoñczyæ, aby szybko dostaæ pieni±¿ki.
  • 2014-02-14 00:15 pi±tek ~eucoagent | [+] odpowiedz
    kasa wplywa dopiero po 90 dniach od zakonczenia sprawy. I to dla przecietnego agenta jest kolo 500 zl. Ta firma jest po to aby pomagac ludzia tym ktorzy nie znaja swoich praw w tych kwestiach. nawet z... czytaj dalej »
  • 2014-03-18 23:31 wtorek ~magda | [+] odpowiedz
    Problem polega nie tylko na niewiedzy, ale równie¿ na tym, ¿e niektórzy krytykuj±, ¿e czas oczekiwania jest d³ugi, a przecie¿ w tym czasie strona przeciwna (ubezpieczyciel) mo¿e z³o¿yæ apelacjê. Na z³... czytaj dalej »
  • 2012-08-14 15:02 wtorek ~poszkodowany | [+] odpowiedz
    A i jeszcze takie pytanie: dlaczego jak kto¶ zg³asza sam szkodê dostaje 5 ty¶., a jak zajmie siê tym firma to dostaje 20 ty¶. ?
  • 2015-02-28 18:54 sobota ~Max | [+] odpowiedz
    Bo ubezpieczyciele chc± wyp³aciæ jak najmniej kasy, poniewa¿ poszkodowany tak naprawdê nie wie ile mu siê nale¿y. EuCO zna orientacyjn± sumê, wiêc wiedz± o ile walcz±.
  • 2013-07-06 22:25 sobota ~kex | [+] odpowiedz
    Odpowied¼ jest prosta - wykwalifikowani i do¶wiadczeni prawnicy umiej± znale¼æ znacznie wiêcej dowodów na to, ¿e nale¿y siê wiêcej kasy ani¿eli przeciêtny Kowalski.
  • 2012-09-07 22:35 pi±tek ~raffa | [+] odpowiedz
    Bo jak zajmie siê tym profesjonalna firma, to jest w stanie wywalczyæ wiêcej. Ubezpieczyciel mimo wszystko zawsze bêdzie siê bardziej liczy³ z firm± odszkodowawcz± ni¿ zwyk³ym Kowalskim.
« powrót do dzia³u: Komentarze do artyku³ów
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na ¿ycie, zdrowotne, nieruchomo¶ci, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiêbiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na ¿ycie. Zamów ubezpieczenie na ¿ycie, Korzy¶ci z ubezpieczenia na ¿ycie, Ceny ubezpieczeñ na ¿ycie, Czym jest ubezpieczenie na ¿ycie? Oblicz sk³adk± ubezpieczenia na ¿ycie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeñ Ochronnych - zabezpiecz Twoje ¿ycie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeñ Oszczêdno¶ciowych - oszczêdzaj na emeryturê. Na co zwróciæ uwagê wybieraj±c polisê na ¿ycie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomo¶ci u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wype³nij formularz, oblicz sk³adkê i kup polisê. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz sk³adkê ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dajê Ci komfort spokojnych i bezpiecznych woja¿y po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podró¿y online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisê turystyczn± online. Ubezpieczenia na wakacje - podró¿ne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisê turystyczn± online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawd¼ ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.