X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert AXA Życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

ERGO Ubezpieczenia Podróży
Ocena: 3.03 (134 głosy)
Filtruj wg rodzaju ubezpieczenia:
Towarzystwo Ubezpieczeniowe ERV to firma, która oferuje ubezpieczenia w ponad dwudziestu krajach całego świata. Tak szerokie, międzynarodowe doświadczenie, powinno być źródłem wiedzy i najlepszych praktyk, które mogą poskutkować wyjątkowo skutecznymi procedurami obsługi klienta i likwidacji szkód. Czy tak jest w rzeczywistości?
 
Firma Ubezpieczeniowa ERV specjalizuje się w oferowaniu ubezpieczeń turystycznych. W ramach dostępnych produktów można wykupić ubezpieczenie indywidualne, rodzinne i grupowe. Firma zabezpiecza zarówno podróże prywatne, jak i służbowe.
 
Co roku z oferty ERV korzysta przeszło 2 miliony Polaków. Zaletą firmy jest to, że współpracuje z wieloma biurami podróży, można ją więc wykupić za ich pośrednictwem – nie trzeba zawierać osobnej umowy. Ponadto, ma własną sieć assistance, która dostępna jest przez siedem dni w tygodniu i przez dwadzieścia cztery godziny. Dzięki temu jest bardzo pomocna.
 
Opinie klientów, którzy skorzystali z oferty tej firmy to najlepsze źródło informacji. Jeżeli więc korzystaliście z polisy turystycznej ERV i możecie podzielić się swoimi doświadczeniami, to gorąco do tego zachęcamy. Taka relacja jest najcenniejsza i może pomóc w podjęciu właściwej decyzji. 
Odpowiedzi: 135
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.