X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuďż˝ forum poleďż˝ artykuďż˝ znajomemu A A A

ABC Polis Lokacyjnych

2007-05-10 10:27 czwartek
ABC Polis Lokacyjnych
Dodatkowym atutem jest ubezpieczenie na życie, którego suma reinwestowana po kolejnych okresach w tę samą polisę lokacyjną może po kilku czy kilkunastu latach urosnąć do całkiem pokaźnych kwot bez comiesięcznego czy też corocznego wpłacania składek.

Ponadto jest to idealny produkt dla osób pozostających w nieuregulowanych prawnie związkach partnerskich ze względu na zwolnienie sumy ubezpieczenia z podatku spadkowego. Trzeba jednak pamiętać, że polisy lokacyjne nie gwarantują płynności finansowej z inwestowanych środków w zakresie wypracowanych zysków, jeśli zlikwidujemy polisę przed czasem nasza wpłata nie zarobi nic.

Przed podjęciem decyzji warto jest dobrze przeanalizować produkty dostępne na rynku, poniżej zestawienie polis lokacyjnych oferowanych przez 6 różnych banków.

Ostatnie badania pokazują, że Polacy wciąż najchętniej inwestują swoje oszczędności w terminowe lokaty bankowe (15% badanych), z kolei analitycy przewidują, że wzrost stóp procentowych zwiększy popyt na tzw. antybelki pozwalające osiągać wyższe zyski niż tradycyjne lokaty. Może warto pomyśleć o zastąpieniu swojej bieżącej lokaty polisą?Marek Jermołowic

« powrďż˝t do dziaďż˝u: Poradniki
« zapisz siďż˝ na Newsletter
  • 2015-02-04 15:51 środa ~Kancelaria Invictus | [+] odpowiedz
    Witam, Reprezentuję Kancelarią Prawną Invictus. Nasza Kancelaria specjalizuje się w rozwiązywaniu umów z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi takimi jak: Skandia, Generali, Europa, OpenLife, i inni. Wp... czytaj dalej »
  • 2007-05-27 09:17 niedziela ~kibic | [+] odpowiedz
    Artykuł jest bardzo klarowny ale nie ostrzega przed pułapkami. Są to tzw. polisy inwestycyjne, będące w istocie inwestycją w fundusze inwestycyjne.Taki produkt proponuje Nordea. Pułapka polega na tym,... czytaj dalej »
  • 2007-05-23 18:49 środa ~Wera | [+] odpowiedz
    Podoba mi się ten artykuł. Jasny, rzeczowy, wreszcie wiem więcej o poliach. Oby było coraz więcej takich dobrych tekstów. Pozdr
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Grupowe ubezpieczenia - taki rodzaj ubezpieczenia, w którym ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składką ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę. Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty daję Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawdź ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.