X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum

Chcesz żebyśmy znaleźli dla Twojego
samochodu najtańsze OC?

Przejdź do kalkulatora:

Porównaj ceny

Dzisiaj 14 użytkowników wybrało polisę za pomocą porównywarki.

Oblicz składkę ubezpieczenia w 2 minuty.
Koszt polisy zaczyna się już od 348 zł rocznie.

Dane przekazywane na stronie www są zabezpieczone dzięki szyfrowaniu protokołem SSL.

drukuj skomentuj artykuďż˝ forum poleďż˝ artykuďż˝ znajomemu A A A

Allianz Auto – karta kredytowa dla kierowców

2010-08-11 08:47 środa
Allianz Bank wprowadził do oferty kolejną nowość – kartę kredytową Allianz Auto, dzięki której każdy kierowca ma teraz możliwość obniżenia kosztów ubezpieczenia OC i AC. Dodatkowo otrzymuje on wiele korzyści związanych z ubezpieczeniem własnego pojazdu.

Podstawową korzyścią dla każdego posiadacza karty kredytowej Allianz Auto jest związana z nią zniżka na zakup ubezpieczenia komunikacyjnego w TUiR Allianz Polska.  Każdy klient, okazując ją agentowi przy zakupie lub odnowieniu polisy, otrzyma zniżkę na ubezpieczenie w wysokości do 10%.

Zniżka na ubezpieczenie to nie jedyna korzyść dla klientów ubezpieczających swój pojazd. Karta kredytowa Allianz Auto umożliwia bowiem gromadzenie premii za wszystkie wykonywane nią płatności. Po każdym miesiącu rozliczeniowym posiadacz karty otrzymuje od Allianz Banku premię w wysokości 1% wartości wszystkich transakcji bezgotówkowych wykonanych przy użyciu karty. Tą premię można wykorzystać jako zwrot kosztów zakupu  dowolnego ubezpieczenia komunikacyjnego u agenta Allianz (OC, AC, NNW, Assistance lub Ochrona Prawna). W ten sposób można znacznie obniżyć koszt ubezpieczenia komunikacyjnego. Co ważne, bank w żaden sposób nie ogranicza terminu, w jakim można zbierać premię i jest ona naliczana także od transakcji dokonanych kartami dodatkowymi  wydanymi do rachunku karty głównej.

Trzecią korzyścią dla kierowców związaną z posiadaniem karty Allianz Auto jest darmowe ubezpieczenie Car Assistance, zapewniające klientowi holowanie pojazdu (do 300 EUR), auto zastępcze na jeden dzień oraz pakiet Cztery Pory Roku, zapewniający pomoc w usterkach typowych dla poszczególnych sezonów. W przypadku, gdy klient posiada już ubezpieczenie assistance w Allianz, kwoty te dodatkowo podwyższają przysługujące mu limity.

Karta kredytowa Allianz Auto to także ułatwienie płatności za ubezpieczenie. Można to bowiem zrobić korzystając z karty w terminalu płatniczym w agencji ubezpieczeniowej Allianz lub złożyć dyspozycję opłacenia polisy przelewem z rachunku karty kredytowej. Dodatkowo dzięki możliwości rozłożenia spłaty transakcji na nieoprocentowane raty, jaka daje karta, koszt polisy można rozłożyć nawet na 12 rat, co przy rozłożeniu na raty kosztu ubezpieczenia opłacanego gotówką bezpośrednio przy zakupie polisy wiązałoby się ze zwyżką. By dokonać takiej operacji wystarczy zadzwonić na infolinię lub odwiedzić oddział banku.

Karta kredytowa Allianz Auto jest oferowana bez opłat za wydanie i użytkowanie w pierwszym roku. O kartę można wnioskować w dowolnym oddziale Allianz Banku i u agentów Allianz. Można też otrzymać kartę przenosząc zadłużenie ze swojej dotychczasowej karty w innym banku – w takim wypadku wystarczą 3 ostatnie wyciągi z karty, a klient otrzymuje maksymalnie 120% dotychczasowego limitu.

Kontakt:

Marek Baran
Rzecznik prasowy - PR Manager
Grupa Allianz Polska
e-mail: marek.baran@allianz.pl
tel. 22 567 42 59, 603 942 663

Marcin Pawelec
z-ca rzecznika prasowego
e-mail: marcin.pawelec@allianz.pl
tel. 22 567 52 99

Informacja prasowa Allianz z dnia 05.08.2010 r.
Zobacz tak�e
« powrďż˝t do dziaďż˝u: Przegląd ubezpieczeń
« zapisz siďż˝ na Newsletter
Najczęściej kradzione
  • VOLKSWAGEN PASSAT
  • VOLKSWAGEN GOLF
  • AUDI A4
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Dobrowolne poddanie się egzekucji - stanowi formę zabezpieczenia należności. Jest ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składką ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę. Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty daję Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawdź ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.