X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum

Chcesz żebyśmy znaleźli dla Twojego
samochodu najtańsze OC?

Przejdź do kalkulatora:

Porównaj ceny

Dzisiaj 41 użytkowników wybrało polisę za pomocą porównywarki.

Oblicz składkę ubezpieczenia w 2 minuty.
Koszt polisy zaczyna się już od 348 zł rocznie.

Dane przekazywane na stronie www są zabezpieczone dzięki szyfrowaniu protokołem SSL.

drukuj skomentuj artykuďż˝ forum poleďż˝ artykuďż˝ znajomemu A A A

AXA DIRECT dodaje do swojego portfela produktowego nowy pakiet w postaci ubezpieczeń motocykli

2010-04-16 08:26 piątek
Obserwując rynek motoryzacyjny nie sposób nie zauważyć, iż motocykliści stanowią coraz większą grupę użytkowników dróg – mówi Ryszard Bociong Dyrektor Generalny AXA DIRECT – ponadto wydaje się, że ta grupa kierowców jest zaniedbywana przez ubezpieczycieli. Biorąc pod uwagę oba te czynniki podjęliśmy decyzję o rozwijaniu naszego produktu w tym kierunku i wierzymy, że kierowcy jednośladów docenią proponowane przez nas rozwiązania.

Nowo wdrożona oferta jest równie kompletna jak ta oferowana kierowcom samochodów, została ona jednak rozszerzona o elementy skierowane specjalnie do motocyklistów jak np.: transport motoru unieruchomionego w wyniku wypadku, samochód zastępczy czy ubezpieczenie wyposażenia dodatkowego (np. kufry, owiewki, alarmy) w tym także specjalistycznego ubioru kierującego.

Ubezpieczenia oferowane są w dwóch osobnych pakietach. Pierwszym jest Pakiet OC Motocykl w skład, którego wchodzi OC, Zielona Karta oraz podstawowy pakiet Assistance. Pakiet OC może zostać rozszerzony o ubezpieczenie Następstw Nieszczęśliwych Wypadków Kierującego z sumą ubezpieczenia 15000 PLN oraz bardziej rozbudowany wariant Assistance o nazwie MIDI. Drugi, Pakiet Pełny Motocykl, w którym oprócz wyżej wymienionych ubezpieczeń zawiera ubezpieczenie Autocasco, może zostać rozszerzony m.in. o ubezpieczenie na wypadek kradzieży, najbogatszy pakiet Assistance Maxi oraz o ubezpieczenie wyposażenia dodatkowego WD.

Launch nowego produktu wsparty jest kampanią reklamową w prasie branżowej i internecie prowadzoną pod hasłem "Ubezpieczony po całości". Dodatkowo na stronie internetowej www.axadirect.pl/motocykle do 30.04.2010 prowadzony jest konkurs, w którym właściciele jednośladów mogą zdobyć atrakcyjne nagrody.

Kontakt:

Agnieszka Dąbrowska
Dyrektor Departamentu Sprzedaży, Marketingu i Obsługi Klienta
E-mail: biuro.prasowe@axadirect.pl
Avanssur S.A. Oddział w Polsce
Ul. Chłodna 51
00-867 Warszawa

Informacja prasowa AXA Direct z dnia 08.04.2010 r.
Zobacz tak�e
« powrďż˝t do dziaďż˝u: Przegląd ubezpieczeń
« zapisz siďż˝ na Newsletter
Najczęściej kradzione
  • VOLKSWAGEN PASSAT
  • VOLKSWAGEN GOLF
  • AUDI A4
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Wrodzone choroby metaboliczne - zaburzenia metaboliczne uwarunkowane genetycznie, polegające ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składką ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę. Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty daję Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawdź ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.