X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum

Chcesz żebyśmy znaleźli dla Twojego
samochodu najtańsze OC?

Przejdź do kalkulatora:

Porównaj ceny

Dzisiaj użytkowników wybrało polisę za pomocą porównywarki.

Oblicz składkę ubezpieczenia w 2 minuty.
Koszt polisy zaczyna się już od 348 zł rocznie.

Dane przekazywane na stronie www są zabezpieczone dzięki szyfrowaniu protokołem SSL.

drukuj skomentuj artykuďż˝ forum poleďż˝ artykuďż˝ znajomemu A A A

Karta PZU Pomoc - nowa forma sprzedaży usług pomocowych PZU

2009-08-04 09:27 wtorek
Grupa PZU jako pierwsza na polskim rynku ubezpieczeniowym proponuje nową formę sprzedaży swoich produktów i wprowadza kartę PZU Pomoc. Aktywacja karty powoduje przystąpienie do Klubu PZU Pomoc. To z kolei pozwala na korzystanie z atrakcyjnego zestawu zniżek i rabatów na różne towary i usługi, a przede wszystkim, otwiera drogę do korzystania z usług zapewniających szybką pomoc drogową „na telefon”. W przypadku awarii samochodu lub w innych trudnych sytuacjach na drodze posiadacz aktywnej karty otrzyma wsparcie PZU Pomoc.

Powszechną sprzedaż kart PZU Pomoc poprzedzi akcja pilotażowa, która będzie prowadzona przez cały sierpień i wrzesień na 150 specjalnie oznakowanych stacjach benzynowych PKN Orlen. W ramach pilotażu, wyjeżdżający w dłuższą podróż kierowcy będą mogli także na wybranych 15 stacjach nieodpłatnie zdiagnozować stan swojego samochodu według tzw. check listy PZU Pomoc.

Do tej pory pakiety PZU Auto Pomoc można było kupić w placówkach PZU lub za pośrednictwem agentów ubezpieczeniowych. Klienci nieubezpieczeni w PZU mogli zamawiać usługi telefonicznie w razie wypadku, stłuczki lub innego objętego pomocą zdarzenia drogowego. Od sierpnia PZU udostępnia kartę PZU Pomoc – niekonwencjonalny model sprzedaży gwarantujący klientom szeroki zakres usług informacyjnych, zniżki na towary i usługi, akcesoria samochodowe oraz zakup lub naprawę szyby samochodowej, a co najważniejsze - gwarancję całodobowego wsparcia w krytycznej sytuacji na drodze.

- Stworzenie klubu PZU Pomoc ma na celu popularyzację usług pomocowych daleko wykraczających poza tradycyjne assistance. Chcemy zapewnić łatwo dostępne, a przy tym przyjazne cenowo usługi wsparcia dla wszystkich zmotoryzowanych. Każdy klubowicz może liczyć też na dodatkowe korzyści wynikające z posiadania karty i przynależności do klubu – mówi Grzegorz Goluch, Prezes Zarządu PZU Pomoc SA.– Zaproponowana nowoczesna formuła korzystania z oferty pomocowej charakteryzuje się dużą prostotą i może być zastosowana dla szerokiego spectrum usług – dodaje.

Karty dostępne są w dwóch wariantach: PZU Pomoc 60 dni (ważna 60 dni od momentu aktywacji) oraz PZU 365 dni (ważna przez rok). Karty kosztują odpowiednio – 30 i 190 zł. Aby aktywować kartę wystarczy zadzwonić pod numer (22) 5051562 lub wejść na stronę www.pzupomoc.pl i podać podstawowe dane (numer karty, imię i nazwisko, adres, pesel, e-mail lub telefon kontaktowy, markę i model pojazdu, numer rejestracyjny, numer VIN, rok produkcji pojazdu i jego rodzaj). Z karty można korzystać bez ograniczeń przez cały okres jej ważności już 24 godziny po aktywacji.

PZU Pomoc to autorski system pomocy, który stanowi wsparcie techniczne, medyczne, informacyjne i organizacyjne dla kierowców i pasażerów. Zgodnie z tą filozofią każdy, nawet nieubezpieczony w PZU kierowca, otrzymuje szybką i fachową pomoc. Do dyspozycji klientów PZU Pomoc jest wygodne, całodobowe Centrum Alarmowe (0 801 102 102) oraz flota ponad 1000 samochodów, które są gotowe do udzielenia pomocy na terenie całej Polski.

Sprzedaż Kart PZU Pomoc będzie wspierana kampanią reklamową na wiodących portalach internetowych oraz na wortalach motoryzacyjnych. Nacisk na działania internetowe wynika z faktu, że drugim kanałem dystrybucji kart PZU Pomoc jest sprzedaż online na stronie internetowej. Dodatkowo Karty PZU Pomoc kupione na wybranych stacjach PKN Orlen będzie można aktywować również przez internet. W ramach kampanii internetowej zostanie przeprowadzony szereg konkursów, gdzie główną nagrodą do zdobycia będą Karty PZU Pomoc. Całość działań sprzedaży online będzie wspierana przez  obecność w wyszukiwarkach.

Kontakt dla mediów

Michał Witkowski
rzecznik prasowy
+48 (22) 582 58 07
+48 (22) 582 58 09
rzecznik@pzu.pl
Grupa PZU
al. Jana Pawła II 24
00-133 Warszawa
http://media.pzu.pl

Informacja prasowa PZU z 03.08.2009
Zobacz tak�e
« powrďż˝t do dziaďż˝u: Przegląd ubezpieczeń
« zapisz siďż˝ na Newsletter
  • 2009-12-22 13:37 wtorek ~karmazyn | [+] odpowiedz
    Do tego można niemałe zniżki na akcesoria samochodowe dostać w niektórych punktach z ta kartą.
  • 2009-12-19 20:09 sobota ~maruda | [+] odpowiedz
    Ta karta to świetny pomysł, jest bardzo przydatna, szczególnie teraz, kiedy przyszła zima. Dobrze że coś takiego wymyślili :)
Najczęściej kradzione
  • VOLKSWAGEN PASSAT
  • VOLKSWAGEN GOLF
  • AUDI A4
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Umowa ubezpieczenia - umowa, na mocy, której zakład ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składką ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę. Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty daję Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawdź ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.