X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj forum poleć artykuł znajomemu A A A

Liberty Direct rośnie w majątku

2014-07-08 12:21 wtorek
Ponad 74 mln zł (74,14) składki zebrała w I kwartale br. roku Liberty Direct. Ubezpieczyciel urósł o 7% w porównaniu do analogicznego okresu ubiegłego roku. Na koniec marca Liberty ubezpieczała ponad 470 tysięcy pojazdów. Głównym motorem rozwoju firmy jest współpraca z Agentami. Wbrew tendencjom rynkowym ubezpieczyciel utrzymuje również poziom składki w kanale direct.

W obszarze produktów komunikacyjnych wzrost to przede wszystkim rezultat sprzedaży Autocasco. Liberty zebrało w I kwartale br. o 10% więcej składki pochodzącej z dobrowolnych polis komunikacyjnych niż rok wcześniej. W obszarze produktów majątkowych przypis urósł ponad dwukrotnie (103%), na co przełożyła się przede wszystkim sprzedaż polis mieszkaniowych. W I kwartale br. Liberty Direct wprowadziła do oferty również ubezpieczenia turystyczne.

- Coraz silniej zaciera się granica pomiędzy tradycyjnymi i bezpośrednimi kanałami dystrybucji polis. Dlatego tworzymy nowe możliwości kontaktu Klienta z firmą dbając o to, by były one odpowiednio częste i zróżnicowane - mówi Michał Kwieciński, Dyrektor Generalny Liberty Direct. - Rynek się kurczy, a my wciąż rośniemy. Sukces zawdzięczamy w dużej mierze sprawności operacyjnej, skuteczności we wdrażaniu nowych rozwiązań oraz efektywnej komunikacji. Staramy się odpowiadać nie tylko na potrzeby Klientów, ale także tworzymy nowe nawyki, o czym świadczyć może chociażby wzrost sprzedaży ubezpieczeń dobrowolnych – podsumowuje Kwieciński.

Źródło: Liberty Direct
« powrót do działu: Wiadomości
« zapisz się na Newsletter
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.