X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuďż˝ forum poleďż˝ artykuďż˝ znajomemu A A A

Jak nie przepłacać za OC

2010-08-30 09:14 poniedziałek
Jak nie przepłacać za OC
Znalezienie OC w dobrej cenie to coroczne zadanie każdego kierowcy. Większość zmotoryzowanych nie ma jednak czasu, by śledzić, który ubezpieczyciel oferuje aktualnie najniższe stawki. Z pomocą kierowcom przyszli ostatnio eksperci Miesięcznika Ubezpieczeniowego, którzy porównali ceny polis ponad 20 towarzystw. Jak wynika z zestawienia przygotowanego przez ekspertów - średnio najtańsze OC na rynku oferuje Liberty Direct .

Według statystyki Miesięcznika Ubezpieczeniowego opracowanej w oparciu o analizę określonych profilów klientów i ich pojazdów - Liberty Direct oferuje OC w cenie lepszej niż towarzystwa tradycyjne, jak i inne firmy działające przez internet i telefon. Pełne zestawienie przygotowane przez magazyn jest dostępne na www.libertydirect.pl.

Wystarczy kilka minut by wyliczyć swoją składkę przez internet na www.libertydirect.pl. Ofertę można również sprawdzić dzwoniąc na 1 95 21. Konsultanci firmy są dostępni od poniedziałku do piątku  w godz. 7.00–23.00, a w soboty od 8.00 do 20.00. Nie trzeba wychodzić z domu i spotykać się z agentem, a wszelkie formalności ograniczone są do minimum!

Nie przepłacaj - sprawdź swoją składkę na www.libertydirect.pl.

Oprócz dobrej ceny, każdy Klient Liberty Direct może liczyć również na dodatkowe benefity, które ubezpieczyciel oferuje do każdej polisy. W cenie OC Liberty Direct oferuje ubezpieczenie Mini Assistance oraz Zieloną Kartę. Mini Assistance obejmuje m.in. pomoc serwisową, w tym naprawę pojazdu na miejscu zdarzenia, holowanie pojazdu ubezpieczonego oraz poszkodowanego. Zielona Karta to natomiast ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej za szkody wyrządzone przez kierowcę poza granicami Polski, w krajach należących do Systemu Zielonej Karty. Gwarantuje ono wypłatę odszkodowania ofiarom wypadku pokrzywdzonym w wyniku zdarzenia, którego sprawcą był kierowca posiadający samochód ubezpieczony w Liberty Direct.

Sprawdź ofertę tanich ubezpieczeń OC pod adresem: https://ubezpieczamy-auto.pl/najtansze-oc/


« powrďż˝t do dziaďż˝u: Poradniki
« zapisz siďż˝ na Newsletter
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Hipoteka - jedno z ograniczonych praw rzeczowych ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składką ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę. Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty daję Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawdź ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.