X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuďż˝ forum poleďż˝ artykuďż˝ znajomemu A A A

Europ Assistance: bezpłatne porady prawne

2011-02-01 17:45 wtorek
Klienci posiadający poszczególne pakiety assistance Europ Assistance Polska, otrzymują dostęp do całodobowej infolinii, również infolinii prawnej. W ramach tej usługi mogą skorzystać z porady prawnej, telefonicznej konsultacji sprawy z dyżurującym prawnikiem, a nawet otrzymać drogą elektroniczną wzory dokumentów.

Infolinia prawna to coraz popularniejsza usługa assistance. Statystyki Europ Assistance Polska pokazują, że w 2010 roku liczba spraw prawnych zwiększyła się trzykrotnie w porównaniu z rokiem 2009.  Do niedawna infolinia prawna dołączana była głównie do pakietów assistance skierowanych do sektora MSP, czyli np. office assistance dołączony do konta bankowego lub kredytu.

Ostatnio coraz częściej oferty skierowane do klientów indywidualnych również zawierają infolinię prawną. Taką ofertę posiadają między innymi: MultiBank S.A., Bank Millennium S.A., Bank Zachodni WBK S.A., a także BNP Paribas Fortis i Deutsche Bank PBC. Infolinia prawna jest częścią zarówno assistance samochodowego, podróżnego, medycznego, jak również domowego i rodzinnego. Usługi infolinii prawnej oferowane są również z pakietami usług concierge, czyli nieodpłatną organizacją przedsięwzięć zleconych przez klienta.

- Nawet profesjonaliści mają coraz większy problem w poruszaniu się w gąszczu norm prawnych. W tej sytuacji przeciętny człowiek coraz częściej narażony jest na ryzyko wynikające z nieznajomości prawa. Zaznaczyć przy tym trzeba, że nie wszystkie sfery obrotu prawnego wymagają specjalistycznej wiedzy i pomocy prawnika. Często wystarczająca jest informacja o treści obowiązujących przepisów. Z mojego doświadczenia wynika, że najczęściej potrzeba uzyskania informacji prawnej powstaje na gruncie przepisów prawa cywilnego, prawa pracy i prawa spadkowego – dodaje Marek Pilc, Radca Prawny w Europ Assistance Polska.

Informacja prasowa Europ Assistancez dnia 01.02.2011 r.
« powrďż˝t do dziaďż˝u: Przegląd ubezpieczeń
« zapisz siďż˝ na Newsletter
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Konwersja - operacja, podczas której dokonuje ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składką ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę. Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty daję Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawdź ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.