X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuďż˝ forum poleďż˝ artykuďż˝ znajomemu A A A

SEAT pod ochroną D.A.S.

2010-08-09 08:23 poniedziałek
Od sierpnia 2010 roku D.A.S. Towarzystwo Ubezpieczeń Ochrony Prawnej rozpoczęło współpracę z generalnym importerem samochodów marki SEAT do Polski - Iberia Motor Company. Dzięki umowie klienci kupujący hiszpańskie auta będą mogli skorzystać ze specjalnej oferty ochrony prawnej.

„Dzięki naszej umowie klienci Iberia Motor Company będą mieli okazję skorzystać ze specjalnie przygotowanej oferty ubezpieczeń ochrony prawnej, która może zabezpieczyć ich nie tylko w kwestiach związanych z użytkowaniem nowego samochodu, ale również w innych sferach życia prywatnego
” - mówi Magdalena Budzyńska, Dyrektor Sprzedaży Ubezpieczeń Korporacyjnych i Grupowych w D.A.S.

Współpraca D.A.S., lidera na rynku ochrony prawnej, z Iberia Motor Company jest efektem wcześniej zapowiadanego poszerzenia oferty skierowanej do klientów indywidualnych i biznesowych. Dzięki nowej umowie klienci Iberia Motor Company mogą wybrać jeden z trzech specjalnie przygotowanych pakietów ochronnych dedykowanych osobom prywatnym bądź polisę skierowaną do firm. Ubezpieczenie gwarantuje nielimitowany dostęp do telefonicznych porad prawnych, pokrycie kosztów spraw sądowych – również w razie niekorzystnego wyroku oraz minimalizację wydatków związanych z reprezentacją przed sądem.

„Ubezpieczenie ochrony prawnej zapewnia spokój i pewność, że w przypadku konieczności otrzymania porady prawnej lub dochodzenia swoich praw będzie można skorzystać z pomocy najlepszych ekspertów
” - podkreśla Magdalena Budzyńska z D.A.S.

Zakres Ubezpieczenia Ochrony Prawnej Firmy D.A.S. dla Klientów Iberia Motors Company:
 • Ochrona Prawna Pojazdu

  Ubezpieczeniem objęte są wszelkie problemy prawne związane z posiadaniem lub użytkowaniem ubezpieczonego pojazdu. Ochrona obejmuje właściciela pojazdu, kierowcę, a także pasażerów przebywających w aucie w momencie wypadku. Polisa obejmuje sprawy cywilne, karne i o wykroczenie (w zakresie objętym ubezpieczeniem).

  Polisa dostępna jest dla Klientów indywidualnych (opłata roczna 180 zł) oraz dla firm (w cenie 253 zł rocznie).
 • Pakiet Ochrona Prawna D.A.S. Basic

  W ramach pakietu Basic ubezpieczenie obejmuje ochronę prawną kierowcy, ochronę prawną w razie nieszczęśliwego wypadku oraz ochronę prawną w życiu osobistym. Polisa zabezpiecza wiele obszarów życia prywatnego osoby ubezpieczonej oraz jej najbliższych w zakresie spraw cywilnych, karnych i o wykroczenie (w zakresie objętym ubezpieczeniem).

  Pakiet skierowany jest dla klientów indywidualnych (cena 297 zł rocznie).
 • Pakiet Ochrona Prawna D.A.S. OPTIMUM

  Pakiet zawiera ubezpieczenie ochrony prawnej kierowcy, ochrony prawnej w życiu prywatnym, ochrony prawnej w razie nieszczęśliwego wypadku oraz ochrony prawnej pojazdu (z możliwością uwzględnienia drugiego samochodu w ramach jednej składki). Polisa daje bezpieczeństwo ubezpieczonego oraz jego rodziny w zakresie pakietu BASIC oraz Ochrony Prawnej Pojazdu łącznie.

  Pakiet dedykowany jest do klientów indywidualnych (koszt 446 zł rocznie).

Kontakt:

Agnieszka Janowicz               
Kierownik Marketingu i PR D.A.S.
Tel. 22 / 453 00 85
Kom. 608 355 567
e-mail: Agnieszka.Janowicz@das.pl

Michał Kwietniewski
PRIMUM Public Relations
Tel. 22 / 690 67 49
Kom. 728 313 510
e-mail: m.kwietniewski@primum.pl

Informacja prasowa D.A.S. z dnia 05.08.2010 r.


« powrďż˝t do dziaďż˝u: Przegląd ubezpieczeń
« zapisz siďż˝ na Newsletter
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Nadubezpieczenie - sytuacja, w której zgłoszona suma ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składką ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę. Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty daję Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawdź ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.