X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuł forum poleć artykuł znajomemu A A A

Ochrona prawna dla każdej firmy - D.A.S. nawiązało współpracę z Tax Care

2010-07-06 08:34 wtorek
Na rynku pojawiła się nowa oferta dla przedsiębiorców – ubezpieczenie ochrony prawnej. Nowy produkt D.A.S. Towarzystwa Ubezpieczeń Ochrony Prawnej oferowany klientom Tax Care S.A. zapewnia przedsiębiorcom pomoc w przypadku konieczności skorzystania z usług prawnika.

Prowadzenie własnej firmy to sposób na życie coraz większej liczby Polaków, który pozwala na większą swobodę i kontrolę nad swoim życiem zawodowym. Wiąże się jednak także z wieloma zagrożeniami i nieprzewidzianymi sytuacjami, na które przedsiębiorcy muszą być przygotowani. Naprzeciw ich oczekiwaniom wychodzi D.A.S. Towarzystwo Ubezpieczeń Ochrony Prawnej, które we współpracy z Tax Care S.A., wprowadziło na rynek swój pierwszy pakiet ubezpieczeń ochrony prawnej dla firm.

Bardzo się cieszymy z nawiązania współpracy z tak cenionym partnerem jak Tax Care. Jesteśmy przekonani, że nasz nowy produkt będzie atrakcyjną propozycją dla przedsiębiorców” – mówi Mariusz Olszewski, prezes zarządu D.A.S.

Współpraca D.A.S. z Tax Care jest efektem wcześniej zapowiadanych przez spółkę działań mających na celu wprowadzenie na polski rynek ubezpieczeń ochrony prawnej dla firm. W ramach oferty klienci Tax Care S.A. już od czerwca mają możliwość skorzystania z dedykowanego produktu Ochrona Prawna Firmy D.A.S. skierowanego do przedsiębiorców oraz osób wykonujących wolny zawód. Ubezpieczenie gwarantuje przedsiębiorcom nielimitowany dostęp do telefonicznych porad prawnych, zapłatę kosztów spraw sądowych – również w razie niekorzystnego wyroku oraz minimalizację wydatków związanych z reprezentacją interesów firmy przed sądem.

Ubezpieczenie Ochrony Prawnej Firmy to pierwszy tego typu produkt na rynku, który oferuje klientom zabezpieczenie w sytuacji sporu prawnego. Przy miesięcznej składce niższej niż koszt pojedynczej porady prawnej zapewniamy szeroki parasol ochrony dla przedsiębiorców” – podkreśla Mariusz Olszewski.

Ubezpieczenie Ochrona Prawna Firmy nie jest jedynym produktem skierowanym do przedsiębiorców w portfelu D.A.S., które oferuje im także ochronę prawną floty pojazdów w ramach ubezpieczenia samochodów lub kierowców. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów korporacyjnych firma planuje wprowadzenie Ubezpieczenia Ochrony Prawnej Firmy do sprzedaży również w ramach własnej sieci dystrybucji - nie jest jeszcze znany dokładny termin włączenia produktu do powszechnie dostępnej oferty.

Kontakt:

Agnieszka Janowicz                       
Kierownik Marketingu i PR D.A.S.
Tel.     22 / 453 00 85
Kom. 608 355 567
e-mail: Agnieszka.Janowicz@das.pl

Michał Kwietniewski
PRIMUM Public Relations
Tel.     22 / 690 67 49
Kom. 728 313 510
e-mail: m.kwietniewski@primum.pl

Informacja prasowa D. A. S. z dnia 22.06.2010 r.

« powrót do działu: Wiadomości
« zapisz się na Newsletter
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Główny Ubezpieczony - Ubezpieczony wskazujący osoby objęte ochroną ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.