X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
  1. Wypełniasz formularz online
  2. Otrzymujesz gotowe oferty
  3. Wybierasz najlepszą ofertę
  4. Spotykasz się z agentem
  5. Podpisujesz dokumenty
PORÓWNAJ!
Fundusz Wart. 1mies.
[%]
Polsat OFE 31.95 0.3
AXA OFE 29.60 0.3
PKO BP Bankowy OFE 28.75 0.3
Generali OFE 30.94 0.2
Warta OFE 30.13 0.1
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie

Poradniki

Wszyscy działający w Polsce ubezpieczyciele oferują ubezpieczenia mieszkań i prześcigają się pomysłach na zdobycie nowych klientów. Dla klientów jest to bardzo korzystne, szczególnie, że odczuwają to ...
Czytaj więcej »

Czy wiesz co masz w polisie?

2006-10-09 18:33 poniedziałek
Jaki jest najczęstszy problem związany z posiadaniem polisy na życie? Zazwyczaj właściciel tejże nie ma zielonego pojęcia, co w niej jest. Jeśli nawet wie w chwili ...
Czytaj więcej »
Zgodnie z treścią ustawy o nadzorze nad rynkiem finansowym w dniu 19 września 2006 roku rozpoczęła działalność Komisja Nadzoru Finansowego (KNF)
Czytaj więcej »
Tegoroczna susza wywołała na nowo dyskusję na temat ubezpieczeń rolniczych a szczególnie na temat ubezpieczeń upraw i zwierząt hodowlanych przed skutkami klęsk żywiołowych.
Czytaj więcej »
Wybór uposażonych jest bardzo istotny, niezwykle ważne jest to, aby świadczenie po Twojej śmierci trafiło do rąk właściwych osób.
Czytaj więcej »
Ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej stanowią liczną grupę wśród wszystkich oferowanych ubezpieczeń. Dla przeciętnego Polaka ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej kojarzy się tylko z obowiązkowym oc posiadaczy pojazdów mechanicznych
Czytaj więcej »
W życiu każdego człowieka wydarzyć się mogą takie sytuacje, w których poprzez nasze działanie wyrządzimy szkodę innej osobie. Sytuacje takie mogą przytrafić się zarówno w życiu ...
Czytaj więcej »

Baba za kółkiem

2006-09-22 15:03 piątek
Compensa i Link4 oferują 5 i 7% zniżki na OC i AC dla kobiet. Nie wiedzą, że baba za kółkiem to katastrofa?!..
Czytaj więcej »

Prywatne ubezpieczenia zdrowotne

2006-09-14 15:43 czwartek
Co zrobić, aby nie ponosić każdorazowo kosztów związanych z opieką zdrowotną w prywatnych placówkach? Rozwiązaniem są prywatne ubezpieczenia zdrowotne, które oferuje coraz więcej firm ubezpieczeniowych.
Czytaj więcej »
pierwsza | 146 | 147 | 148 | 149 | 150 | 151 | 152 | <153> | 154 | 155
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Leczenie - działanie medyczne, które wedle ogólnie ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.