X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum

Oferty pracy w ubezpieczeniach

Dodaj ogłoszenie
Wyszukiwarka ofert pracy
Region: Stanowisko:
Miasto: Wpisz słowo kluczowe:
Aktualna ilość ofert pracy: 46
Oferty:
Kierownik Zespołu
Dodano: 2008-09-24
Euro-Finanz Sp. z o.o.
Miejsce pracy: woj. zachodniopomorskie / Szczecin
Skrócony opis oferty: Oferujemy prestiżowe stanowiska menadżerskie niższego i wysokiego szczebla. Zapewniamy udział w profesjonalnych seminariach szkoleniowo-integracyjnych w kraju i za granicą. Wysokie dochody to tylko kwestia czasu i zaangażowania.
Euro-Finanz Sp. z o.o.
Miejsce pracy: woj. zachodniopomorskie / Szczecin
Skrócony opis oferty: Oferujemy dochodową i prestiżową pracę na rynku usług finansowych. Gwarantujemy profesjonalne szkolenia, połączone z szkoleniami integracyjnymi w kraju i za granicą. Dla zaangażowanych- dodatkowe pakiety socjalne i systemy nagród jakościowych.
Przedstawicielstwo Commercial Union w Pile Mirela Krzak
Miejsce pracy: woj. wielkopolskie / Inne
Skrócony opis oferty: W związku z planowanym otwarciem biura na terenie Chodzieży poszukuję osób do współpracy. Jest to prestiżowe stanowisko,ogromna odpowiedzialność, ponieważ należy budować plany finansowe dla rodzin np. na 30 lat.
Commercial Union IV Oddział w Gdańsku
Miejsce pracy: woj. pomorskie / Gdańsk
Skrócony opis oferty: Jestem managerem w Commercial Union w Gdańsku i ze względu na dynamiczny rozwój firmy poszukuję najlepszych kandydatów do współpracy. Kandydat nie musi mieć doświadczenia w dziedzinie finansów i ubezpieczeń.
pierwsza | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | <9> | 10 | 11 | 12
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.