X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum

Ubezpieczenia społeczne

W marcu wzrosną emerytury i renty

2009-03-02 10:32 poniedziałek
Zakład Ubezpieczeń Społecznych w piątkowym komunikacie poinformował, że od 1 marca najniższa emerytura, renta z tytułu całkowitej niezdolności do pracy oraz renta rodzinna wzrośnie o 38,81 ...
Czytaj więcej »

W zeszłym roku otwarto 55 tysięcy IKE

2009-03-02 10:26 poniedziałek
Komisja Nadzoru Finansowego opublikowała dane za 2008 roku. Zgodnie z nimi na IKE w ubiegłym roku zgromadzono 1,6 miliarda złotych.
Czytaj więcej »

Od marca podwójne emerytury

2009-02-24 10:52 wtorek
Z początkiem marca bieżącego roku Zakład Ubezpieczeń Społecznych rozpoczyna realizację umowy z 2 kwietnia 2008 roku o zabezpieczeniu społecznym pomiędzy Rzeczpospolitą Polską a Stanami Zjednoczonymi Ameryki. ...
Czytaj więcej »

Nadchodzi waloryzacja emerytur

2009-02-18 10:36 środa
W marcu przeciętna emerytura z ZUS wzrośnie o 100 złotych brutto.
Czytaj więcej »

W tym tygodniu bez przelewu z ZUS

2009-02-13 10:15 piątek
Zakład Ubezpieczeń Społecznych (ZUS) nie przeleje w tym tygodniu środków na konta otwartych funduszy emerytalnych (OFE) ze względu...
Czytaj więcej »

Lewica stawia warunki

2009-02-12 10:39 czwartek
Odrzucenie prezydenckiego weta do ustawy o funduszach dożywotnich emerytur kapitałowych może okazać się problematyczne.
Czytaj więcej »

Czy sejm odrzuci weto prezydenta?

2009-02-11 11:10 środa
Sejm jeszcze w tym tygodniu będzie prawdopodobnie głosował nad odrzuceniem prezydenckiego weta...
Czytaj więcej »

IGTE ostrzega przed stratami PTE

2009-02-11 11:09 środa
Izba Gospodarcza Towarzystw Emerytalnych przedstawiła grupie roboczej ds. zmian w funduszach wyliczenia...
Czytaj więcej »
Wpływająca na wysokość przyznawanych przez ZUS emerytur i rent kwota bazowa będzie wyższa o ponad 70 zł.
Czytaj więcej »
pierwsza | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | <9> | 10 | 11 | 12
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składką ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę. Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty daję Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawdź ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.