X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum

Ubezpieczenia społeczne

Ponad 6% mniej IKE w 2008 roku

2009-02-10 10:14 wtorek
Stanisław Kluza, przewodniczący Komisji Nadzoru Finansowego, stwierdził na łamach „Gazety Prawnej”...
Czytaj więcej »
Prezydent podpisał ustawę odbierającą przywileje emerytalne funkcjonariuszom służb specjalnych PRL...
Czytaj więcej »
Aż 12 miliardów złotych może zabraknąć w tym roku na wypłatę rent i emerytur.
Czytaj więcej »

Emerytury będą niskie

2009-02-04 10:15 środa
Z obliczeń wykonanych na zlecenie PZU Życie wynika, że emerytury liczone według nowego systemu będą o 1/3 niższe od obecnych...
Czytaj więcej »
Przedsiębiorstwa starają się zniwelować wywołane kryzysem ubytki w swoich planach emerytalnych...
Czytaj więcej »
Drugi rok bessy na rynku akcji w ocenie zarządzających ING OFE będzie czasem walki dwóch sił-z jednej strony, niskich atrakcyjnych wycen, które powinny zachęcać do kupowania... ...
Czytaj więcej »

Zmiany w zarządzie PTE Bankowy

2009-01-30 10:00 piątek
KNF jednogłośnie wyraziła zgodę na powołanie Katarzyny Galus na stanowisku członka zarządu PTE Bankowy.
Czytaj więcej »

ZUS przekazał 1,1 mld zł na OFE

2009-01-30 09:56 piątek
Zakład Ubezpieczeń Społecznych (ZUS) przekazał w tym tygodniu 1.106,21 mln zł w gotówce.
Czytaj więcej »

Dobrowolne ubezpieczenie ZUS

2009-01-29 10:07 czwartek
Resort pracy przygotował projekt nowelizacji ustawy z 13 października 1998 roku o systemie ubezpieczeń społecznych.
Czytaj więcej »
pierwsza | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | <10> | 11 | 12
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Filar II - Otwarty Fundusz Emerytalny, każdy urodzony ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składką ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę. Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty daję Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawdź ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.