X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuł forum poleć artykuł znajomemu A A A

Statystyczny Polak nie istnieje

2010-05-12 08:12 środa
Z początkiem maja WARTA rozpoczęła kampanię reklamową „Statystyczny Polak nie istnieje!”. Promuje ona nową ofertę ubezpieczeniową WARTA MOTO ASSISTANCE.

Celem kampanii jest promocja produktów komunikacyjnych WARTY oraz zwiększenie świadomości ubezpieczeniowej wśród klientów. Oferta adresowana jest przede wszystkim do kierowców, dla których ważna jest jakość produktu i kompleksowa obsługa.

Akcję pozyskiwania klientów wspiera intensywna kampania reklamowa w telewizji i Internecie. Od 10 maja m.in. w stacjach: TVN, TVN24, TVP1, TVP2, Polsat + kanały tematyczne - Discovery World, Discovery Channel, Discovery Science, Discovery Travel & Living, Animal Planet, AXN, BBC Entertainment, Canal+, Canal+ będą emitowane spoty reklamowe.

- Kreacja reklamy telewizyjnej opiera się na wykorzystaniu idei danych statystycznych. Większość rozwiązań proponowanych przez firmy ubezpieczeniowe wynika z badań nad statystycznym klientem. WARTA wie, że nie istnieje ktoś taki jak „statystyczny klient”. Każdy klient jest wyjątkowy, ma inne potrzeby i oczekiwania. Dla każdego z nich mamy ofertę ubezpieczeń assistance uszytą na miarę – mówi Boguslawa Potacka, dyrektor Dep. Marketingu TUiR WARTA.

Działania reklamowe WARTY wspierane są również aktywnością w dużych portalach internetowych (Onet, Wirtualna Polska, gazeta.pl, Money.pl, Facebook.com), wyszukiwarkach, prasie regionalnej i kobiecej.

W trakcie dwumiesięcznej kampanii zostanie również wykorzystany potencjał nowych mediów. Landing page www.niestatystyczny.pl będzie zawierał mapę niestatystycznych przypadków drogowych, tworzoną przez użytkowników. Najlepiej oceniane anegdoty kierowców będą premiowane pakietami WARTA MOTO-ASSISTANCE. Całość kampanii w internecie zakłada również wykorzystanie potencjału social media dzięki nawiązywaniu relacji z liderami opinii. Za strategię i realizację kampanii internetowej odpowiada Agencja Webola.

Strategię i kreację wykorzystaną w kampanii opracowała agencja G7. Dwa filmy reklamowe przygotowane do kampanii – po 30 sek. – wyreżyserował Jak Hryniak, a producentem jest dom produkcyjny Film Reaktor.

Zakupem czasu antenowego zajął się dom mediowy Starcom.

Kontakt:

Monika Nowakowska
Rzecznik Prasowy, Dyrektor Biura Public Relations
rzecznik@warta.pl
Grupa Ubezpieczeniowo-Finansowa WARTA S.A.
ul.: Giełdowa 7/9
01-211 Warszawa
tel.:(+48 22) 634 54 62
fax: (+48 22) 634 56 08

Informacja prasowa Warty z dnia 11.05.2010 r.

« powrót do działu: Wiadomości
« zapisz się na Newsletter
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Gospodarcze ubezpieczenie - ubezpieczenia majątkowe, lub osobowe. Prowadzone ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.