X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
  1. Wypełniasz formularz online
  2. Otrzymujesz gotowe oferty
  3. Wybierasz najlepszą ofertę
  4. Spotykasz się z agentem
  5. Podpisujesz dokumenty
PORÓWNAJ!
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
drukuj skomentuj artykuł forum poleć artykuł znajomemu A A A

Tesco wykorzysta system VSoft Broker/Insurance w sprzedaży ubezpieczeń

2009-03-04 10:23 środa
Sieć supermarketów Tesco od niedawna oferuje w Polsce produkty ubezpieczeniowe. Aplikacja pod nazwą VSoft Broker/Insurance została wdrożona jako system PremiumCompare w NetPremium sp z o.o. - agencji ubezpieczeniowej  współpracującej z Tesco przy sprzedaży produktów ubezpieczeniowych.

VSoft Broker jest systemem wspierającym sprzedaż produktów lub usług w procesie, w którym istotne jest przedstawienie oraz porównanie ofert wielu dostawców a także różnych wariantów tej samej oferty.
Do najważniejszych cech systemu należy na pewno możliwość zebrania i przedstawienia ofert wielu zakładów ubezpieczeń, a następnie porównanie i wybór najlepszej, z punktu widzenia klienta. Dodatkowo VSoft Broker ułatwia zarządzania procesami, umożliwiając proste wprowadzanie zmian i nowych produktów. System pozwala także na obsługę wielu kanałów sprzedaży jednocześnie.

Prace związane z realizacją projektu trwały 6 miesięcy.

VSoft SA jest dostawcą nowoczesnych rozwiązań z obszaru IT. Net Premium to niezależny dostawca kompleksowych usług związanych  ze sprzedażą i administracją produktów ubezpieczeniowych, oraz  obsługą konsumentów dla pozaagencyjnych kanałów sprzedaży ubezpieczeń.

Źródło: Komunikat prasowy Tesco

JT

« powrót do działu: Wiadomości
« zapisz się na Newsletter
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Osobowe ubezpieczenia - Do ubezpieczeń osobowych zaliczamy umowy ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.