X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
  1. Wypełniasz formularz online
  2. Otrzymujesz gotowe oferty
  3. Wybierasz najlepszą ofertę
  4. Spotykasz się z agentem
  5. Podpisujesz dokumenty
PORÓWNAJ!
Fundusz Wart. 1mies.
[%]
Polsat OFE 31.95 0.3
AXA OFE 29.60 0.3
PKO BP Bankowy OFE 28.75 0.3
Generali OFE 30.94 0.2
Warta OFE 30.13 0.1
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie

Wiadomości

Ubezpieczenie na wypadek zachorowania na nowotwór ONA i ON otrzymało wyróżnienie w corocznym plebiscycie organizowanym przez magazyn gospodarczy Home&Market. Order Finansowy 2013 został przyznany firmie w ...
Czytaj więcej »
Allianz SE wyjaśnił, że jest głównym reasekuratorem, a nie głównym ubezpieczycielem zaginionego od 8 marca br. pasażerskiego Boeinga 777 należącego do Malaysia Airlines.
Czytaj więcej »
Grupa Ubezpieczeniowa Europa w 2013 r. podwoiła sprzedaż wobec poprzedniego roku do rekordowego poziomu prawie 2,1 mld. zł (wg MSR) i osiągnęła 108 mln. zł ...
Czytaj więcej »
W dzisiejszych czasach dostęp do internetu i jego niemalże nieograniczone możliwości to ogromne ułatwienie w załatwianiu różnych, codziennych spraw. Zakupy, nawet produktów finansowych, opłaty, konta bankowe ...
Czytaj więcej »
Czym są podlimity sumy ubezpieczenia (sumy gwarancyjnej) w ubezpieczeniach?
Czytaj więcej »
Wg badań coraz bardziej cenimy sobie możliwość nieodpłatnego wezwania do domu hydraulika, elektryka czy ślusarza. Taką możliwość dają ubezpieczenia assistance. Nieco zaskakujące może się wydawać, że ...
Czytaj więcej »
W branży ubezpieczeniowej trwają dyskusje na temat zmiany zasady rozliczenia szkód z OC. Jeśli nowe propozycje wejdą w życie, to odszkodowanie wypłacać będzie firma poszkodowanego, która ...
Czytaj więcej »
Spółki Warty osiągnęły w 2013 r. znakomite wyniki finansowe, z powodzeniem rywalizując na bardzo konkurencyjnym rynku. Sprawnie i szybko przeprowadzona integracja Warty i HDI Asekuracja poprawiła ...
Czytaj więcej »

Trudny rok towarzystw ubezpieczeniowych?

2014-03-24 12:05 poniedziałek
Opublikowane ostatnio opracowanie Komisji Nadzoru Finansowego potwierdziło spostrzeżenie zawarte we wcześniejszym raporcie Polskiej Izby Ubezpieczeń: rok 2013 był trudnym okresem dla polskiego rynku ubezpieczeń.
Czytaj więcej »
pierwsza | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | <18> | 19 | 20 | 21 | 22 | ostatnia
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składką ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę. Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty daję Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawdź ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.