X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuďż˝ forum poleďż˝ artykuďż˝ znajomemu A A A

Rodzaje ubezpieczeń zdrowotnych dostępnych na naszym rynku

2011-01-21 09:09 piątek
Rodzaje ubezpieczeń zdrowotnych dostępnych na nasz
Leczenie szpitalne

Na polskim rynku ubezpieczeń tego typu polisy bardzo często różnią się zakresem. Dlatego zawsze należy sprawdzać, co obejmuje ubezpieczenie wykupione u wybranego przez nas ubezpieczyciela.
  • Zasiłek szpitalny - jest to świadczenie ryczałtowe wypłacane za dzień koniecznego z medycznego punktu widzenia pobytu w szpitalu; warto upewnić się, że pieniądze należą nam się już od pierwszego dnia pobytu w szpitalu, oraz bez ograniczeń w postaci maksymalnej liczby dni leczenia szpitalnego;
  • Komfortowe warunki hospitalizacji - to pokój o podwyższonym standardzie (1- lub 2-osobowy), wybór lekarza prowadzącego, indywidualne dyżury pielęgniarskie lub obecność osoby towarzyszącej;
  • Organizacja i pokrycie kosztów operacji - gwarantuje klientom szybkie i profesjonalne przeprowadzenie usług diagnostycznych i chirurgicznych w szpitalach współpracujących z ubezpieczycielem; oprócz samej operacji/zabiegu ubezpieczenie obejmuje również konsultację medyczną i diagnostykę przed zabiegiem/operacją, przeprowadzenie, opiekę podczas pobytu w szpitalu po zabiegu/operacji (hospitalizacja odbywa się w pokoju o podwyższonym standardzie) oraz w razie konieczności transport medyczny pomiędzy szpitalem a miejscem zamieszkania lub pobytu ubezpieczonego;
  • Całkowite pokrycie krycie kosztów hospitalizacji - na polskim rynku należy do rzadkości;
  • Zasiłek operacyjny - jednorazowe świadczenie ryczałtowe wypłacane z tytułu wykonania operacji; wysokość świadczenia jest określona w warunkach ubezpieczenia; zwykle za różne operacje ubezpieczyciel wypłaci od 2 do 10 tysięcy złotych w zależności od stopnia ich skomplikowania;
  • Ubezpieczenie poważnych zachorowań - gwarantuje ubezpieczonemu wypłatę określonej kwoty po zdiagnozowaniu u niego jednego z poważnych zachorowań; choroby, za które należy się świadczenie określone są w warunkach ubezpieczenia.
OZ
« powrďż˝t do dziaďż˝u: Poradniki
« zapisz siďż˝ na Newsletter
  • 2011-01-24 18:03 poniedziałek ~bulimek | [+] odpowiedz
    Dobra polisa na życie plus ubezpieczenie zdrowotne w porządnej firmie = brak problemów
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Filar II - Otwarty Fundusz Emerytalny, każdy urodzony ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składką ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę. Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty daję Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawdź ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.