X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuďż˝ forum poleďż˝ artykuďż˝ znajomemu A A A

Nowości w ofercie Autocasco Ergo Hestii

2009-06-09 10:13 wtorek
Objęcie ochroną ubezpieczeniową utraty bądź zniszczenia kluczyków, ochrona dla samochodu stojącego w warsztacie czy odpowiedzialność za szkody w samochodzie bez ważnego badania technicznego. To tylko niektóre z rozwiązań we wdrożonej od 1 czerwca nowej ofercie ubezpieczenia AC w Ergo Hestii.

Od 1 czerwca sopocki ubezpieczyciel odpowiada za szkody powstałe w czasie ruchu w pojazdach, które nie posiadają ważnego badania technicznego. Będzie to możliwe, w przypadku, jeżeli stan techniczny pojazdu nie ma wpływu na powstanie lub rozmiar szkody. Wtedy Ergo Hestia nie wymaga odpowiedniego wpisu w dowodzie rejestracyjnym. Wystarczy odpowiednie zaświadczenie wydane przez stację diagnostyczną.

Kolejną nowością jest ubezpieczenie utraty i zniszczenia kluczyków i innych urządzeń służących do otwierania pojazdu. Sopocki ubezpieczyciel bierze odpowiedzialność także w takich przypadkach jak utopienia kluczyków w jeziorze czy pogryzienia ich przez psa sąsiada. Ochrona obejmuje koszty odtworzenia utraconych kluczyków, innych urządzeń służących do otwierania pojazdu, koszty wymiany zamków lub przekodowania kluczyków.

Do Ogólnych Warunków Ubezpieczenia Autocasco, Ergo Hestia wprowadziła także, m.in.: kwotowy, a nie procentowy sposób ustalenia udziału własnego w szkodzie,
•    odpowiedzialność za szkody w pojeździe przekazanym do komisu lub warsztatu,
•    utrzymanie wartości fakturowej pojazdu do 12 miesięcy, bez limitu kilometrów i bez konieczności opłacania dodatkowej składki,
•    ograniczenie zabezpieczeń przeciwkradzieżowych do co najmniej jednego (dla pojazdów o ładowności od 851 do 3000 kg),
•    zniesienie wymogu potwierdzania sprawności immobilizerów fabrycznych dla pojazdów sprowadzonych z zagranicy.

Ergo Hestia zapłaci za zgubiony kluczyk

Nowe warunki ubezpieczeń AC w Ergo Hestii brzmią bardzo kusząco. Wreszcie po utopieniu kluczy w jeziorze, czy też zniszczeniu ich przez psa to ubezpieczyciel zajmie się wyrobieniem nowych. Bardzo wyjątkowa opcją jest wypłacanie odszkodowania pojazdom bez aktualnego przeglądu technicznego. To ukłon w stronę zapominalskich i pechowych kierowców. Z drugiej niewiadomo jeszcze do końca jak ubezpieczyciel rozpatruje takie przypadki. Jednak skoro wystarczy samo zaświadczenie ze stacji diagnostycznej, to rzeczywiście nowa opcja wydaje się bardzo sensowna. Warto też zwrócić na złagodzenie polityki firmy wobec zabezpieczeń samochodowych. Po przeczytaniu nowej oferty Ergo Hestii nasuwa się jeden wniosek. Konkurencja na rynku ubezpieczeń majątkowych zaostrza się i jak zwykle korzysta na tym klient.

Źródło: Ergo Hestia

Jakub Tabisz
« powrďż˝t do dziaďż˝u: Przegląd ubezpieczeń
« zapisz siďż˝ na Newsletter
  • PZU
    2010-01-18 14:15 poniedziałek ~maruda | [+] odpowiedz
    Niestety czasem tak jest, dlatego ja wolę PZU, solidna firma, z tradycjami
  • 2010-01-17 12:01 niedziela ~naiwna, która wykupiła AC w Hestii | [+] odpowiedz
    bardzo ciekawie czyta się o tych wspaniałych udogodnieniach Hestii, szkoda tylko, ze przy okazji wypłaty odszkodowania AC są nierzetelni w rozliczeniach - ich wycena w rażącym stopniu różni się w moim... czytaj dalej »
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Wrodzone choroby metaboliczne - zaburzenia metaboliczne uwarunkowane genetycznie, polegające ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składką ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę. Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty daję Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawdź ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.