X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum

Ubezpieczenia AC

Firmy ubezpieczeniowe nie wywiązują się z obietnic szybkiej pomocy drogowejW ostatnim czasie zima przysporzyła sporych problemów nie tylko kierowcom samochodów, ale także firmom ubezpieczeniowym. Nie mogą one dotrzymać składanych obietnic dotyczących czasu oczekiwania na pomoc. ...
Czytaj więcej »
Z danych Inter Partner Assistance wynika, że ciężkie warunki pogodowe oraz wzmożony przedświąteczny ruch na drogach przyczyniły się do wzrostu liczby awarii oraz wypadków. Co zrobić, ...
Czytaj więcej »

Zapłacimy więcej za AC

2009-08-03 10:22 poniedziałek
Jak podaje Rzeczpospolita, jesień przyniesie podwyżki składek ubezpieczenia Autocasco. Przy obecnych stawkach polisy AC stają się coraz mniej rentowne dla ubezpieczycieli. Walka o rynek niższymi... ...
Czytaj więcej »

PTU zmodyfikuje ofertę AC

2009-06-29 10:27 poniedziałek
Oferta autocasco w Polskim Towarzystwie Ubezpieczeń ulegnie modyfikacjom. Według zapowiedzi prezesa PTU Olgierda Jatelnickiego towarzystwo będzie wyceniać ryzyko adekwatnie do ilości przejechanych kilometrów...
Czytaj więcej »
MTU chce zwiększyć udział autocasco w portfelu. Obecnie około 95 procent przypisu spółki jest generowane przez ubezpieczenia komunikacyjne. Aż 89 procent z nich to ubezpieczenia OC. ...
Czytaj więcej »
Wedle danych prezentowanych przez KNF w ciągu czterech ostatnich lat AC staniało o 12 procent.
Czytaj więcej »
<1>
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Kwota bezsporna odszkodowania - To kwota należna poszkodowanemu od ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składką ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę. Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty daję Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawdź ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.