X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuďż˝ forum poleďż˝ artykuďż˝ znajomemu A A A

Paweł i Gaweł w jeden zainwestowali fundusz...

2010-07-01 08:56 czwartek
Remigiusz Stanisławek
MIJAŁY LATA

Zgodnie z poradą otrzymaną w Pioneer nasi bohaterowie nie przyglądali się wynikom inwestycji. Nie martwili się słowami bessa, hossa, które pojawiały się w TV. W końcu inwestowali długoterminowo. A okres 15 lat to jednak dość długi termin.
Dzieci chowały się zdrowo. Bawiły się wspólnie na podwórku. Chodziły do tej samej szkoły.

Zbliżał się dzień 15-tych urodzin Piotra. Od kilku lat tato mówił o pieniądzach, które przez 15 lat pracują na upragniony wyjazd na kurs językowy...

1 STYCZNIA 2008 - URODZINY PIOTRA

I oto nadszedł ten dzień. Piotr wyprawia swoje 15-e urodziny. Zaprasza na nie także sąsiada, Karola. Zabawa trwa w najlepsze. A o godzinie 20-ej, tuż przed końcem urodzin tato Piotra, Paweł oznajmia: „Piotrze, to Twoje 15-e urodziny. Dokładnie 15 lat temu zainwestowałem 1.000 zł w funduszu inwestycyjnym. Zarobiliśmy 1600%! I kilka dni temu wypłaciłem całe 17.000 zł, za które tak jak obiecałem już w lutym polecisz na kurs językowy do Australii”.


 

« powrďż˝t do dziaďż˝u: Porady eksperta
« zapisz siďż˝ na Newsletter
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Cena nabycia jednostki uczestnictwa - kwota, według której jednostki uczestnictwa ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składką ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę. Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty daję Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawdź ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.