X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
  1. Wypełniasz formularz online
  2. Otrzymujesz gotowe oferty
  3. Wybierasz najlepszą ofertę
  4. Spotykasz się z agentem
  5. Podpisujesz dokumenty
PORÓWNAJ!
Fundusz Wart. 1mies.
[%]
Polsat OFE 31.95 0.3
AXA OFE 29.60 0.3
PKO BP Bankowy OFE 28.75 0.3
Generali OFE 30.94 0.2
Warta OFE 30.13 0.1
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie

Poradniki

Pytanie Czytelnika: Czy muszę kupić polisę turystyczną, planując wyjazd w granicach Europy? A poza nią?Czy należy ubezpieczać koszty leczenia, planując wyjazd na terytorium Europy? Jak to wygląda na terytoriach państw pozaeuropejskich?
Czytaj więcej »
Przebieg procesu likwidacji szkody najlepiej weryfikuje, czy zawarta umowa ubezpieczenia spełnia nasze oczekiwania co do zakresu i skuteczności ochrony. Jak pokierować procesem likwidacji szkody, aby bez ...
Czytaj więcej »
Tematy związane z rowerzystami co roku powracają razem z pierwszymi, wiosennymi promieniami słońca. To właśnie w okresie wiosenno-letnim odnotowuje się największą liczbę wypadków z udziałem cyklistów. ...
Czytaj więcej »
Wojna, zamieszki, akty terroru. Jak możesz się ubezpieczyć? Sprawdź! Porównujemy zakresy ochrony polis turystycznych z siedmiu towarzystw ubezpieczeniowych pod kątem zagrożenia działaniami wojennymi, zamieszkami i aktami ...
Czytaj więcej »
Likwidując szkodę pytamy ubezpieczycieli przede wszystkim o obowiązujące nas terminy, samochód zastępczy i wymagane dokumenty – tak wynika z analizy przeprowadzonej przez towarzystwo ubezpieczeń Gothaer.
Czytaj więcej »

Dobra polisa ocali biznes i zabezpieczy plony

2014-06-23 14:44 poniedziałek
Ubezpieczenie mienia to nie tylko kwestia zabezpieczenia mienia jakim jest dom lub mieszkanie. Dla przedsiębiorców i rolników nie mniej ważne powinno być zabezpieczenie firmy i gospodarstwa ...
Czytaj więcej »
Niedawno zmarła moja teściowa. Mam wykupione ubezpieczenie grupowe w pracy, czy otrzymam jakieś świadczenie z tego ubezpieczenia?
Czytaj więcej »

Dom w budowie – ubezpiecz koniecznie!

2014-06-09 10:16 poniedziałek
Budowa domu to spora inwestycja. A co jeśli w trakcie budowy przyjdzie zła pogoda albo powódź i doprowadzi do znaczących szkód? Na taką ewentualność warto mieć ...
Czytaj więcej »
Początek czerwca będzie gorącym okresem dla branży ubezpieczeniowej. W czerwcu przed Sądem Ochrony Konkurencji i Konsumentów odbędzie się proces w sprawie ubezpieczeń na życie z funduszem. ...
Czytaj więcej »
pierwsza | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | <14> | 15 | 16 | 17 | 18 | ostatnia
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Cesja - umowa oznaczająca przeniesienie przez cedenta ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.