X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
  1. Wypełniasz formularz online
  2. Otrzymujesz gotowe oferty
  3. Wybierasz najlepszą ofertę
  4. Spotykasz się z agentem
  5. Podpisujesz dokumenty
PORÓWNAJ!
Fundusz Wart. 1mies.
[%]
Polsat OFE 31.95 0.3
AXA OFE 29.60 0.3
PKO BP Bankowy OFE 28.75 0.3
Generali OFE 30.94 0.2
Warta OFE 30.13 0.1
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie

Poradniki

Ubezpieczenie w czasie pobytu za granicą - od kiedy jest ważne?Kupno ubezpieczenia turystycznego to czynność, którą warto wykonać jeszcze przed wyjazdem. Czasami jednak zdarza się, że o nabyciu polisy przypominamy sobie już po przyjeździe do miejsca ...
Czytaj więcej »
Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej 2016 rozpoczynają się już za chwilę i prawdopodobnie wiele osób wybiera się na mecze polskiej reprezentacji. 10 czerwca w Saint-Denis na ...
Czytaj więcej »
Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego częściej znana jedynie ze skrótu – EKUZ, jest ochroną, która zapewnia nam NFZ podczas zagranicznych podróży.
Czytaj więcej »
Kobiety w ciąży, chociaż powinny szczególnie dbać o swoje zdrowie, nie muszą rezygnować z dalekich podróży. O ile lekarz prowadzący nie ma żadnych przeciwwskazań, mogą one ...
Czytaj więcej »
Wyjazd w góry nawet dla doświadczonych turystów uprawiających sporty zimowe jest obarczony ryzykiem kontuzji czy wypadku na stoku.
Czytaj więcej »
Wyjeżdżając w góry z zamiarem szusowania na stoku, przed zakupem polisy turystycznej należy się upewnić, jak towarzystwo ubezpieczeniowe traktuje uprawiany przez nas sport zimowy. Wbrew pozorom ...
Czytaj więcej »
Niespodziewanie trafia nam się egzotyczny wyjazd za granicę - ceny ofert wraz z końcem ferii spadają, więc zdecydowaliśmy się na last minute. O czy powinniśmy pamiętać? ...
Czytaj więcej »

Brawura przyczyną kolizji na stoku

2016-02-05 13:16 piątek
Głośną była sprawa śmierci 14-latka w styczniu 2009 roku. Chłopiec zginął zjeżdżając na nartach z prędkością niedostosowaną do panujących warunków. I chociaż nie każdy upadek kończy ...
Czytaj więcej »
Polacy na zimowy wypoczynek najchętniej wybierają kurorty austriackie i włoskie – wynika z podsumowania sezonu narciarskiego w 2015 roku przeprowadzonego przez serwis polisanarciarska.pl.
Czytaj więcej »
pierwsza | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | <10> | 11 | 12 | 13 | 14 | ostatnia
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.