X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum

Ubezpieczenia rolne

Rolnikom zostały dwa dni

2008-11-13 10:33 czwartek
15 listopada mija termin obowiązkowych ubezpieczeń upraw i hodowli.
Czytaj więcej »
Współwłaściciel gospodarstwa rolnego, który przez dłuższy czas przebywa za granicą, nie może być ponownie ubezpieczony w KRUS. Prezes Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego odmówił objęcia ubezpieczeniem emerytalno-rentowym ...
Czytaj więcej »
Sprzyjające warunki pogodowe we wrześniu i październiku przyczyniają się do dobrych wschodów roślin ozimych. Nie wiadomo jednak czy zima tego roku będzie równie sprzyjająca dla rolników, ...
Czytaj więcej »
Grupa Concordia, jako jeden z pierwszych ubezpieczycieli na polskim rynku, podpisała aneks do umowy z Ministerstwem Rolnictwa i Rozwoju Wsi w sprawie udzielania dopłat do składek ...
Czytaj więcej »
Rolnik, który uzyskał płatności bezpośrednie do gruntów rolnych, ma obowiązek ubezpieczenia, choć połowy powierzchni upraw - informuje Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Czytaj więcej »
W połowie października powołany przez premiera zespół rozpocznie prace nad długookresowymi rozwiązaniami w zakresie ubezpieczeń społecznych rolników.
Czytaj więcej »
Ponad 10,5 mln zł dopłacił w tym roku budżet państwa do ubezpieczeń upraw i zwierząt gospodarskich. Polisy wykupiło jednak tylko 17,5 tys. rolników. Tymczasem nowa ustawa ...
Czytaj więcej »
Pierwsze odszkodowania po wichurze już wypłacone. Ubezpieczyciele się spisali. Procedury zgłaszania roszczeń zostały możliwie uproszczone. Małe szkody można było zgłaszać nawet przez telefon, akceptowano zdjęcia uszkodzonych ...
Czytaj więcej »

Kłopoty z ubezpieczeniem dla rolników

2008-07-27 14:20 niedziela
1 lipca weszła w życie ustawa o obowiązkowych ubezpieczeniach upraw rolnych skierowana do rolników pobierających unijne dopłaty bezpośrednie. Zgodnie z przepisami rolnicy muszą ubezpieczyć co ...
Czytaj więcej »
1 | 2 | 3 | <4> | 5
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składką ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę. Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty daję Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawdź ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.