X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuł forum poleć artykuł znajomemu A A A

WARTA z myślą o podróżujących

2011-04-28 08:04 czwartek
Polisę WARTA TRAVEL można rozszerzyć o różne dodatkowe opcje. Jedna z nich zapewnia np. rekompensatę strat finansowych związanych z anulowaniem biletu lub koniecznością odwołania przez ubezpieczonego uczestnictwa w zagranicznej lub krajowej imprezie turystycznej.

Dostępne jest również ubezpieczenie bagażu podróżnego i odpowiedzialności cywilnej. W zależności od charakteru wyjazdu zakres polisy może być rozszerzony o ryzyko amatorskiego uprawiania narciarstwa (również wodnego), sportów ekstremalnych, chorób tropikalnych oraz działań wojennych i stanu wyjątkowego.

Ubezpieczenie można nabyć w formie pakietów: RODZINA, JUNIOR, WEEKEND.

PAKIET RODZINA TRAVEL jest skierowany do rodzin (minimum jedna osoba dorosła oraz dzieci (do 18 roku życia) wspólnie z nią podróżujące). Dla osób z dwojgiem lub więcej dzieci - pierwsze dziecko objęte jest bezpłatną ochroną ubezpieczeniową, a za drugie i kolejne płacimy 50% składki należnej za osobę dorosłą. Dla uczestników imprez turystycznych - dzieci, młodzieży szkolnej  i akademickiej do 24 roku życia liczącej minimum 10 osób oraz opiekuna grupy WARTA przygotowała PAKIET JUNIOR TRAVEL. A dla osób aktywnie spędzających weekendy jest  dostępny PAKIET WEEKEND TRAVEL z  ochroną w każdy piątek, sobotę i niedzielę we wskazanym na polisie miesięcznym okresie ubezpieczenia, niezależnie od liczby podróży realizowanych w tym czasie.

Informacja prasowa Warty z dnia 27.04.2011 r.
« powrót do działu: Wiadomości
« zapisz się na Newsletter
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Zastaw - to ograniczone prawo rzeczowe, którego ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.