X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuł forum poleć artykuł znajomemu A A A

WARTA z myślą o podróżujących

2011-04-28 08:04 czwartek
Dla osób planujących wyjazdy zarówno krajowe, jak i zagraniczne WARTA ma w ofercie ubezpieczenie WARTA TRAVEL. W ramach produktu ubezpieczyciel przygotował dostosowane do potrzeb oraz charakteru wyjazdu pakiety: RODZINA, JUNIOR, czy WEEKEND.

Ubezpieczenie WARTA TRAVEL za granicą pokryje m.in.: koszty leczenia, następstwa nieszczęśliwych wypadków, a także wydatki związane z transportem chorego do placówki medycznej czy powrotu do kraju. Szeroki zakres usług assistance zapewni m.in. zorganizowanie i pokrycie kosztów powrotu osób bliskich ubezpieczonego w przypadku jego hospitalizacji, zastępczego kierowcy, gdy stan zdrowia ubezpieczonego nie zezwala na prowadzenie własnego samochodu, udzielenia pomocy w odzyskaniu utraconych dokumentów w przypadku ich zaginięcia lub kradzieży.

W Polsce WARTA TRAVEL obejmuje m.in.: następstwa nieszczęśliwych wypadków (w tym uszkodzenia ciała lub śmierć ubezpieczonego) i odpowiedzialność cywilną za szkody spowodowane przez ubezpieczonego na rzecz innych osób i ich mienia.

- Przed nami kolejny długi weekend majowy, a zatem pierwsze letnie urlopy. Z roku na rok rośnie liczba osób, które decydują się spędzić ten czas poza granicami Polski. Szczególnie wówczas warto pomyśleć o polisie turystycznej, która w zależności od możliwości i preferencji klienta gwarantuje cały pakiet ryzyk zapewniający bezpieczeństwo i komfort w niespodziewanych sytuacjach - powiedział Przemysław Makaro, Dyrektor Biura Rozwoju Produktów Majątkowych i Osobowych w WARCIE.

« powrót do działu: Wiadomości
« zapisz się na Newsletter
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.