X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuďż˝ forum poleďż˝ artykuďż˝ znajomemu A A A

Prywatne ubezpieczenie zdrowotne może się opłacać

Podobno Polakom żyje się lepiej, niż jeszcze kilka lat temu. Więcej zarabiamy, jesteśmy coraz bardziej cenieni przez pracodawców. Mamy większe możliwości zarówno jeżeli chodzi o zdobywanie wykształcenia jak i robienie kariery, czy to w kraju czy za granicą. Nasz kraj się rozwija. Politycy przekonują nas, że nigdy nie było lepiej. Może to i prawda, przynajmniej częściowa. Jest jednak jedna takim  sprawa, która od kilkunastu lat stoi w miejscu i co pewien czas spędza sen z powiek rządzących, ale przede wszystkim nas wszystkich. To stan publicznej służby zdrowia w Polsce.

Średnio raz w roku pojawiają się poważne problemy, związane z niewypłacalnością szpitali, strajkami lekarzy lub pielęgniarek. Wydarzenia ostatnich kilku miesięcy są chyba jednym z najgorszych mających do tej pory miejsce kryzysów. „Białe miasteczko” pod kancelarią premiera, głodówki, strajki lekarzy i wreszcie ewakuacja niektórych szpitali spowodowało, że ludzie stracili zaufanie do publicznej służby zdrowia. Ale chorujemy nadal, co więc pozostało? Korzystanie z usług płatnego, ale za to pewnego i niezawodnego prywatnego leczenia.


Prywatne leczenie to już nie jest luksus

Minęły już czasy kiedy wizyty w prywatnych poradniach czy szpitalach stać było tylko nielicznych. Obecnie coraz częściej sięgamy po te prywatne usługi. Jest to po części spowodowane wzrostem zamożności polskiego społeczeństwa, ale częściowo także koniecznością związaną ze słabością publicznej służby zdrowia.
« powrďż˝t do dziaďż˝u: Poradniki
« zapisz siďż˝ na Newsletter
  • 2011-01-30 10:51 niedziela ~Krzysiek | [+] odpowiedz
    Ciekawy artykuł opisujący możliwości zakupu ubezpieczenia zdrowotnego, ale... Autorki wzięły do porównania z ubezpieczeniami niekonieczne dobre informacje. Ponieważ: 1. Stomatologia - ubezpieczenia... czytaj dalej »
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Cedent - Cedent – osoba dokonująca ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składką ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę. Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty daję Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawdź ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.