X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert AXA Życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

InterRisk
Ocena: 2.57 (643 głosy)
Filtruj wg rodzaju ubezpieczenia:
Towarzystwo Ubezpieczeniowe Inter Risk S.A. VIG to firma ubezpieczeniowa, która specjalizuje się przede wszystkim w zakresie ubezpieczeń majątkowych i komunikacyjnych. Jej propozycja jest dość atrakcyjna choć firma nie plasuje się w czołówce towarzystw ubezpieczeniowych. Czy wpływ na to mają również opinie klientów?
 
Rzecznik Finansowy na swojej stronie przedstawił raport, z którego wynika, że liczba wniosków kierowanych do niego w związku z działalnością TU Inter Risk S.A. VIG w roku 2018 wyniosła 359, co daje 4,3% wszystkich składanych na ubezpieczycieli skarg.
 
Wybór odpowiedniego ubezpieczenia powinien być podyktowany przede wszystkim zakresem oferowanej ochrony. Warto zatem porównać ofertę TU Inter Risk S.A. VIG z propozycjami innych towarzystw ubezpieczeniowych. Na tej podstawie można ustalić, czy te polisy wyróżniają się czymś szczególnym.
 
Druga bardzo ważna sprawa to opinie dotychczasowych klientów. To dzięki nim można sprawdzić, czy firma wywiązuje się ze swoich zobowiązań i obietnic. Jeżeli więc w przeszłości współpracowaliście lub obecnie współpracujecie z TU Inter Risk S.A. VIG to zapraszamy do podzielenia się swoją opinią. To może być bardzo ważny czynnik decydujący o dokonaniu wyboru. 
Odpowiedzi: 842
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.