X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert AXA Życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

LINK4
Ocena: 3.00 (654 głosy)
Filtruj wg rodzaju ubezpieczenia:
Link4 Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. to doskonale znana firma, która kojarzona jest przede wszystkim z możliwością szybkiego i łatwego zawarcia umowy ubezpieczenia pojazdu. Ubezpieczenie OC oferowane przez Link4 cieszy się stosunkowo niskimi składkami na tle innych towarzystw. Czy firma cieszy się również pozytywnymi opiniami?
 
Rzecznik Finansowy na swojej stronie przedstawił raport, z którego wynika, że liczba wniosków kierowanych do niego w związku z działalnością Link4 TU S.A. w roku 2018 wyniosła 361, co daje 4,3% wszystkich składanych na ubezpieczycieli skarg.
 
Jednym z czynników decydujących o wyborze ubezpieczenia powinna być jakość oferty. Właśnie dlatego warto porównać propozycje prezentowane przez Link4 Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. z ofertą innych firm ubezpieczeniowych. Da to pewien obraz i pomoże podjąć decyzję.
 
Drugim, równie ważnym czynnikiem powinny być opinie dotychczasowych klientów. Na ich podstawie można stwierdzić, czy obietnice składane przez firmę są rzeczywiście spełniane. Dlatego też zachęcamy do pozostawienia swojej opinii. Jeżeli mieliście lub macie do czynienia z Link4 TU S.A. to napiszcie, jak układa lub układała się Wam współpraca. 
Odpowiedzi: 1711