X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj forum poleďż˝ artykuďż˝ znajomemu A A A

Dostawa gazu i prądu z serwisem sprzętu gratis

2014-09-16 16:53 wtorek
Europ Assistance Polska wraz z Energetycznym Centrum przygotowały pakiet ubezpieczenia i assistance dla klientów, którzy podpiszą umowę na dostawę energii i gazu. Ochroną objęte będą kuchenki, piece a także pozostały sprzęt grzewczy.

Klienci, którzy podpiszą umowę z Energetycznym Centrum na dostawę gazu i prądu objęci zostaną ubezpieczeniem grupowym gwarantującym bezpłatną naprawę kuchenek i pieców gazowych oraz innych urządzeń grzewczych zasilanych gazem.
Usługę realizować będzie Europ Assistance Polska. Klienci mogą zgłosić awarię 2 razy w roku ubezpieczeniowym do całodobowo czynnego Centrum Alarmowego. Co więcej, ubezpieczenie to gwarantuje nie tylko bezpłatną naprawę ale również zakup niezbędnych części zamiennych do kwoty 100 zł na każde zdarzenie.

Przejdź do formularza

- Usługi assistance stale się rozwijają i wspierają coraz szerszą grupę klientów, a także wzbogacają ofertę firm z wielu branż. Cieszymy się, że wspólnie z Energetycznym Centrum możemy zaoferować klientom pomoc w razie awarii ich sprzętu grzewczego i przyczynić się tym samym do budowania lojalnych relacji z klientami, opartych na wzajemnym wsparciu i dostępnej całodobowo pomocy – mówi Magdalena Bylinowicz z Europ Assistance Polska.

Klienci mogą korzystać z ubezpieczenia z dniem rozpoczęcia dostaw gazu i prądu, o czym są powiadamiani telefonicznie lub wiadomością SMS. Natomiast dniem zakończenia ochrony ubezpieczeniowej jest ostatni dzień obowiązywania umowy z Energetycznym Centrum.  

Źródło: Europ Assistance Polska
Zobacz tak�e
« powrďż˝t do dziaďż˝u: Wiadomości
« zapisz siďż˝ na Newsletter
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Aktywa Funduszu - suma składek wpłacanych przez członków ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składką ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę. Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty daję Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawdź ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.
Witryna w programie
Polisa na 100%
Opinie klientów 4.71 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.71
/ 5.00 sprawdź