X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum

Ubezpieczenia mieszkań i domów

Chętnie kupujemy ubezpieczenie mieszkania, ale nie wszyscyTaki wniosek płynie z badań rynkowych przeprowadzonych na zlecenie Uniqua Polska. Sytuacja jest wynikiem kilku wytycznych, którymi kierują się sami zainteresowani.
Czytaj więcej »
Jeśli ubezpieczamy dom lub mieszkanie na wyższą kwotę lub jako mienie ruchome podajemy dzieła sztuki, ubezpieczyciel może wymagać zabezpieczenia okien. Brak krat, szyb lub rolet antywłamaniowych ...
Czytaj więcej »
Polska nie znajduje się na terenie objętym przesuwaniem się płyt tektonicznych, zimy są coraz bardziej łagodne, a o tornadzie można usłyszeć jedynie w doniesieniach zza oceanu. ...
Czytaj więcej »
Decydując się na ubezpieczenie mieszkania warto zapoznać się dokładnie ze szczegółowymi warunkami ubezpieczenia.
Czytaj więcej »
Ubezpieczenie mieszkania to praktyczne i niezwykle użyteczne rozwiązanie, które ma służyć przede wszystkim jego właścicielowi. Dzięki polisie nie straszne są już różne nieszczęśliwe zdarzenia, ponieważ i ...
Czytaj więcej »

Na czym polega domowe assistance?

2017-02-22 10:13 środa
Życie bywa zaskakujące, ale można pomyśleć, co zrobić, by przykre zdarzenia wywarły jak najmniejszy skutek. Najlepszym zabezpieczeniem finansowym, które pozwoli uchronić się przed finansowymi skutkami nieszczęśliwego ...
Czytaj więcej »
Ubezpieczenie OC w życiu prywatnym bywa bardzo przydatnym i niezwykle praktycznym ubezpieczeniem. To rozwiązanie, które chroni przed koniecznością ponoszenia finansowych konsekwencji po wyrządzeniu komuś szkody. ...
Czytaj więcej »
Zbliżający się czas ferii zimowych skłania do zastanowienia się nad tym, w jaki sposób można zabezpieczyć swoje mieszkanie na czas zimowego wyjazdowego wypoczynku z rodziną. Pod ...
Czytaj więcej »

500+ na zalegający śnieg

2017-01-20 10:37 piątek
Oblodzony chodnik jest poważnym problemem każdej zimy tak dla przechodniów, jak i jednostek odpowiedzialnych za stan utrzymania tej części przestrzeni publicznej.
Czytaj więcej »
<1> | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | ostatnia
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Eksperyment leczniczy - wprowadzenie przez lekarza nowych lub ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składką ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę. Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty daję Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawdź ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.
Witryna w programie
Polisa na 100%
Opinie klientów 4.71 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.71
/ 5.00 sprawdź